Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a barátom tesójának a bnőjére?

Figyelt kérdés

lassan 3 hónapja leszünk együtt a barátommal és pár napja került sor a barátom tesójának a barátnőjének a nekem való bemutatására!a Csajszi tök aranyos és kedves a barátjával több mint egy éve járnak és mikor ott voltunk őt a barátom agyba főbe dícsérte meg mondta neki mikor a lány elment hogy szomorú mert nem tudja mikor látja legközelebb és én féltékeny vagyok!De sztem nem oktalanul mert ugyan mondja a barátom hogy nem csak meg és hogy csak engem szeret de én kételkedem ebben!

És nem tudom mit tegyek mert a csaj sztem jobban néz ki mint én sokkal és féltékeny vagyok de nagyon!Ugyan a barátom megmondta hogy nincs okom rá ezt az elején közölte,de én még is féltékeny vok!

Kérlek segítsetek....


2008. aug. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég szar helyzet, megértelek. Sajnos én is voltam így a volt barátnőm tasójával, és nagyon be is jött a csaj. De azt nem írtad le hogy a csaj hogy vélekedik a barátodról. Bibi akkor van ha a csajnak is ennyire "bejön" a barátod. Egyébként tuti nem közömbös neki a csaj...
2008. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tom mert a barátom úgymond"a legjobb barátjának tekinti a csajt!a csaj meg fülig szerelmes a barátom tesójába!nagyon remélem nincs okom aggódni csak képzelődöm és ezáltal jön a féltékenység!
2008. aug. 21. 21:39
 3/6 A kérdező kommentje:
és mikor ott voltunk a csaj meg én a csaj agyon lett dícsérve mert milyen csini a pizsijében meg a ruháiban én meg le lettem szarva ilyen téren!
2008. aug. 21. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon figyelj oda a párodra, csak óvatosan, nehogy gyanút fogjon, hogy nyomozol utána.Biztos hogy neki nagyon tetszik a tesója b.nője és ha a lány beadja a derekát, ő se fog ellenkezni.Azért ez gáz, dícsérhetne helyette téged is.
2008. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom,a barátodnak egyáltalán nem közömbös a tesód barátnője.Amíg a lány nem veszi úgy a lapot,addig nincs nagyobb baj,de azért figyelj oda.Ilyeneket mond annak lánynak,meg dicsérgeti előtted,valahol megértelek,ez senkinek nem esne jól.Ennyire nem kellene dicsérgetnie azt a lányt a barátnője előtt,meg egyébként sem.
2008. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget meg a tanácsokat
2008. aug. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!