Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kapcsolat vagy nem? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat vagy nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy ideje egy fiúval..azt mondta hogy olyan kapcsolatot szeretne ahol nincs kimondva hogy kapcsolatba vagyunk de tudjuk hogy csak a másik van nekünk és vele vagyunk együtt...azt mondta hogy azért se akar kapcsolatba lenni velem mert eddig minden barátnőjét megcsalta és ismeri magát hogy milyen.én valahol örülök hogy őszinte velem.de nem tudom hogy akkor most hogy kezeljem a helyzetet...
2015. febr. 2. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez hülye
2015. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi van? Önmagának ellentmondó infok 3 mondaton belül.
2015. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Burkoltan-nyíltan elmondta hogy téged is meg fog csalni ....
2015. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem akarja lekötni magát olyan szinten hogy kimondja hogy kapcsolatba de mégis úgy érzi hogy jó velem és szeret velem lenni és igen,azt is mondta hogy ha járnánk akkor egy idő után engem is megcsalna..ezt ki is mondta
2015. febr. 2. 15:20
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként azért jutott a srác erre a döntésre hogy ne legyünk kapcsolatban inkább mert ő is eléggé féltékeny volt és én is...és úgy gondolta hogy ha kapcsolatba lennénk akkor ez csak még jobban fokozódna mert akkor már jogot formálnánk a dolgokra
2015. febr. 2. 15:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Önérzetes nőnek nem mondanám azt, hogy nyíltan felvállalt barátnőnek nem kellesz, viszont minden kötöttség nélkül szeretek együtt lenni veled (dugásra jó vagy nekem).


Hogy hogy kezeld a helyzeted? Önérzetesebb 20-on éves csaj már azon is kiakad, ha 1-2 év együttélés után az eljegyzés nem kerül szóba, Te meg azt is tűröd hogy fel se vállaljanak, csak használjak. Esetleg még házhoz is mész hozzá, akció után pedig egyedül haza?

2015. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

de ez teljesen ellenmondásos kérdező... akkor ez mi köztetek barátság extrákkal úgymond egy nyitott kapcsolat?

Nem mondjátok ki, hogy kapcsolat, de összebújtok közös programok stb? Hát ez is egy lehetőség...

2015. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igen..valami olyasmi.nem mondjuk ki hogy kapcsolatba vagyunk de együtt vagyunk.vannak közös programok és nincs más az életünkben

és nem tudom..lehet h talán jobb is hogy nem mondjuk ki..mikor kapcsolatba voltam egy ideig nagyon jó volt de egy idő után úgy éreztem hogy megfulladok benne....de valahol mégis vágyom egy kapcsolatra...:( tudom nagyon ellentmondásos a dolog de igy érzem :(

2015. febr. 2. 15:39
 9/14 A kérdező kommentje:

"Hogy hogy kezeld a helyzeted? Önérzetesebb 20-on éves csaj már azon is kiakad, ha 1-2 év együttélés után az eljegyzés nem kerül szóba, Te meg azt is tűröd hogy fel se vállaljanak, csak használjak. Esetleg még házhoz is mész hozzá, akció után pedig egyedül haza?"


hogy a kérdésedre válaszoljak...nem megyek házhoz.mindig értem jön kocsival nála alszom.délelőtt még van egy kis összebújós ágyban szundikálás aztán délután haza visz kocsival

2015. febr. 2. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:

A hetes is én voltam

Magyarul nem vonhatod felelősségre ha megcsal mert nem is tartoztok szorosan össze... Tehát nyugodtan mondhatna neked olyat, hogy este Eszterhez megyek.

Te meg, ki azaz Eszter? Egy kedves csajszi, nemrég ismertem meg... És te egy szót nem szólhatsz mert nem vagytok kapcsolatban...


Hát nekem ez nem menne...

2015. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!