Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal ha ilyen dolgok derülnének ki róla?

Figyelt kérdés

Ha friss kapcsolatban elárulná hogy régebben pánikbeteg és depressziós volt, öngyilkos akart lenni, és egy hónapig pszichiátrián kezelték, de most már jólvan akkor otthagynátok vagy kitartanátok mellette?


Velem ez a helyzet, titkolhatnám, de nincs értelme. Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, és szerintem ezt joga van tudnia a páromnak. Ha nem mondom el a kezemen úgy is észre venni. Mostmár jól vagyok, de néha feltörnek az emlékek és ilyenkor csak úgy elsírom magam, szomorkodok kicsit, de ha valaki megvigasztal hamar jobb lesz. Nem tudom, hogy így van-e még esélyem egy normális kapcsolatra, mert ha valaki megtudja hogy pszichiátrián voltam egyből gyogyósnak néz, pedig amin keresztül mentem nem is csoda, hogy bedepiztem.


2015. febr. 2. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
könyebb szituban vagy, én srácként voltam meg kicsit vagyok phszihés eset, és egy srácnál ilyen nem lehet, egy srácnak meg kell tudnia minden helyzetben védenie a barátnőjét.
2015. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez most olyan, mintha ott akarna hagyni egy embert, aki mondjuk Alcheimeres, kleptomániás vagy éppenséggel depressziós. Aki ezt teszi, annak van baja a fejében, nem annak akit ott hagy.


Mindenki tudja, milyen egy kettyós, idióta, bolond ember.

De senki se tudja milyen egy olyan, aki tökéletes, és semmilyen kattanása nincs.


Ha valaki ezért hagy ott, az nem érdemelt meg Téged.

2015. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne idegileg gyenge pár. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha több évnél kevesebb, akkor jobb ha nem mondod el.
2015. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem elmondta a barátom a kapcsolat elején. Örülök neki, hogy elmondta, mert így sokkal türelmesebb és szeretgetősebb voltam vele. :) Jó hatással voltunk egymásra.:)
2015. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!