Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Kit válasszak? Válasszak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Úgy egy fél éve kapcsolatban élek. Imádom a barátomat. Az elején tökéletes volt köztünk minden. Már rég kiszemeltem őt, és végre sikerült összejönnöm vele. Tökéletes volt a kémia. Aztán jött a zavaró tényező. Az egyik legjobb barátja. Először úgy tűnt, hogy utál. Aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Én segítettem neki a kapcsolati krízisében. Szerettem volna, ha megoldódik neki. Akkor legalább véget ért volna köztünk ez a vonatott és definiálhatatlan dolog. Ami sohasem teljesült be. A barátom nem tud róla. Őszintén szólva már nem érzem azt a mindent felemésztő szerelmet iránta, amit azelőtt. A barátja után viszont rettentőmód vágyódom. Talán csak a be nem teljesült szerelem miatt. Egy külföldi ösztöndíjat kaptam. Talán jobb lenne elmenekülni? Vagy érdemes lenne maradnom? A barátom miatt? Vagy a barátja miatt?
2015. febr. 3. 02:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg tré. A legjobb barátja is egy sunyi f-@-sz, meg a "barátnője" is.

A barátod miatt semmiképp se maradjál. Tisztázd le vele, mert ez később csak rosszabb lesz. Csak nehogy úgy járjál majd, hogy mindig jön valaki jobb, és nem tudsz parancsolni a kis "szívecskédnek". De persze a férfiak ilyenek... :D

2015. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a tejet.
2015. febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Erre azt szokták mondani: "Ha két ember közül nem tudsz dönteni, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretnéd, nem szerettél volna bele!"


Egyáltalán nem biztos, hogy a szexre fog menni. De akár ők meg is beszélhették, hogy ezzel teszik próbára a barátod felé mutatott hűségedet. Rengeteg opció van.


Valamint hozzá tenném, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ettől tönkremenne a barátságuk. Mi is kiskorunk óta szinte testvérekként szeretjük egymást haverommal. Viszont sokszor volt olyan, hogy elloptuk a másik nőjét, sőt volt hogy gyakorlatilag "cseréltünk". Ugyanazon a héten ő ellopta az enyémet, én meg az övét. Ha igaz barátságról van szó, akkor a nők ebben nem okoz gondot. Nálunk sosem volt vita. Egyetlen egyszer, amikor a menyasszonyomat nyúlta le, akkor verekedtünk egyet, feküdtünk a végén a földön, aztán megkérdeztem, hogy elmegyünk-e inni. Ezután ő még egy évig együtt volt a lánnyal, de a barátságunkban semmi nem változott.


33/F

2015. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezek a mai csajok... semmi sem jó. :D


Imádod Te tudod hol a barátodat, akkor nem szervezkednél a háta mögött. Előre tudom hogy mi lesz. Megcsalod, vagy előbb szakítasz vele és utána fekszel össze a "legjobb barátjával". Aztán majd kiderülnek a dolgok és akkorát koppan szegény srác mert az még hagyján, hogy Te ezt így összehoztad neki de az (ő általa) legjobbnak tartott barátját is elveszti. Mert az ilyen nem barát.

Lehet lepontozni.

2015. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátod haverja után vágyódsz mi a f@ sznak vagy még a barátoddal? Női logika...
2015. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!