Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrepes bevallasa? Aki bevallotta mi lett a vege?

Figyelt kérdés
Ha lebukott vagy mastol derült ki mi lett a vege?mire lehet szamitani ha bevallod v eltitkolod,ameddig lehet:) meseljetek kivel törtent meg?mi lett a vege?
2015. febr. 3. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne szülj neki!
2015. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez így felejtős. Hidd el, jól nem jöhetsz ki belőle. Ha már kaptad hazugságon és nem tudsz benne bízni, az egész semmit nem ér. Csak fertőzni fogja a kapcsolatot és szenvedni fogsz.
2015. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vallanám be, de szakítanék, mert ahol megcsalás van, ott már nem jó a kapcsolat, kár folytatni. Ez meg is történt velem tavaly.


Távkapcsolatban voltam, 200 km-re az akkori barátomtól. Mivel ő dolgozott sokszor hétvégén is, illetve volt egy gyereke az előző kapcsolatából, szinte semmi ideje nem maradt rám, pláne így, hogy tervezni kellett, utazgatni, stb. Ettől függetlenül 8 hónapig együtt voltunk, de az utolsó két hónapban egyáltalán nem találkoztunk. Tudtuk mindketten, hogy ennek vége, és a legközelebbi találkozó alkalmával szakítani fogunk, elhozom tőle a holmim, és ennyi volt.


Közben én otthon megismertem valakit, aki nagyon tetszett már régóta (látásból addig is ismertem), egy párszor beszéltünk, majd összehoztunk egy találkozót, ahol már el is csattant az első csók. Tisztáztuk mindketten, hogy semmi komolyat nem akarunk, csak szexet. Ő szakítás után volt, én szakítás előtt. Számomra tök bizonytalan volt, hogy mikor leszek hivatalosan is szingli, mikor szakít rá időt a barátom, hogy elmehessek a ruháimért és szemtől szembe megbeszéljük, hogy vége. Ezért nem is vártam. Az első találkozó után 2 nappal megkeresett az új pasi, hogy lenne-e kedvem egy kis mókához, nekem pedig volt.


Rá egy hétre utaztam el barátomhoz, mert kiharcoltam, hogy szánjon már rá egy pár órát végre, összeszedtem a cuccom, beszélgettünk, átrágtuk, hogy ez nem megy, és miért, majd hazajöttem. Egy szót sem szóltam arról, hogy én már más ágyában vígasztalódom, mert nem láttam értelmét. Egyébként őszintén szólva nem lepne meg, ha ő is ezt tette volna, de miért lett volna jó egy tüskével, haraggal elválni? Így szép emlékeink maradtak egymásról (az a kevés...), azóta is beszélünk néha, azóta is szinglik vagyunk mindketten, de én azóta is szexkapcsolatban vagyok a fent említett férfival, és gondolom exemet is vígasztalják jónéhányan, erre azért talán tud időt szakítani, de erről nem beszélünk, mert nincs értelme.


Szóval én úgy gondolom, ha valaki megcsalja a párját, ne mondja el, ne okozzon neki fájdalmat, de hagyja el. Ha mindenképp meg akarja menteni a már meglévőt egy ilyen félrelépés után, akkor viszont tálaljon ki, de részemről innen már nem lenne folytatása a kapcsolatnak. Magamból kiindulva tudom, hogy ha be tud férkőzni egy harmadik fél, akkor az egy halott ügy, és ha engem csalnának meg, ugyanígy gondolnám, hogy nincs értelme tovább folytatni. De persze sok olyan példáról is hallottam már, ahol beismerték a megcsalást, a párjuk megbocsátott, és azóta is boldogan élnek, míg meg nem halnak. De a lényeg, hogy ha együtt akarunk maradni, valljuk be, s lesz, ami lesz.

2015. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!