Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott házasságról?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 09:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Köszi .Dowd! Igy van! Az ő előtte szólónak nagyon csekély rálátása van a dolgokra! Félinformációk keringenek sokaknál.

Itt szabályok vannak. A párom az első pl-ul! Közös programba nem zavarhat bele, stb., stb.

2015. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

# 9: Én éltem nyitott házasságban (az első verzióban), de tönkrement.

Több barátom élt évtizedekig a második verzióban, közelről láttam: az is tönkrement, csúnya szakítás lett a vége.

Aki benne él, az csak egy bizonyos szemszögből látja. Nem vagyok abban biztos, hogy 5-10 év múlva is ugyanezen a véleményen leszel, mint most.

2015. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%

Nos én úgy látom, hogy a házasságok ipari méretekben mennek tönkre totálisa függetlenül attól, hogy nyitott e avagy sem. Nagyon magas a válások száma.

Nem ezen múlik ugyanis.

2015. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A legtöbb nyitott házasság azért alakul ki, mert belátják, hogy a másik félnek olyan igényei vannak amit bármennyire is szeretnének egyszerűen nem képesek kielégíteni és tudják, hogy ez a kapcsolatuk tönkremeneteléhez vezet. El lehet ezeket az érzéseket fojtani, de ez egy időzített bomba...és csak idő kérdése, hogy felrobbanjon. Ha ez a hozzáállás egyoldalú, akkor egyfajta rajongásnak fogható fel, és valamilyen szinten beteges.

Sok olyan tönkrement házasságot tartanak fenn, ahol bár a szexuális vonzalom megszűnt a 2 fél mégis egymás mellett marad(főleg anyagi és erkölcsi okok miatt) és szépen felnevelik a közös gyerekeket....mintha az egész házasságnak ez lett volna a célja. Bár személy szerint nem értek vele egyet, de el tudom fogadni. Tisztelik egymást annyira, hogy ezt nem verik nagy dobra és színészkednek egy életen át.

37F

2015. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semmi értelme. Két kapcsolatfüggő ember, akik már nem vonzódnak egymáshoz, de nem tudnak elszakadni a másiktól valami miatt. De akkor legalább váljanak el papíron, és éljenek tovább egy fedél alatt ugyanúgy, közös kasszán, és kúrjanak félre, ahogy akarnak, mert kb. erről szól a történet.
2015. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 PearlDiver ***** válasza:
100%
Amit Dowd és a vele egyetértők leírtak, mind szép és jó, nem is kötnék bele, de aki ilyen kapcsolatban akar élni, minek házasodik meg? A házasság a kölcsönös hűségről szól, és általában gyerekvállalással is jár, azt meg végképp nem érdemlik meg a gyerekek, hogy eleve meg legyen tagadva tőlük a szüleik közötti harmónia.
2015. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"15" reagálva

Nem jól látod a helyzetet....a legtöbb félrement házasság pont a gyerekek miatt marad fenn, mert azt akarják elhitetni velük, hogy normális családban nőttek fel, ezért kötnek egyességet, ez a magyarázat mindenre. Ha nincs gyerek max anyagi okok miatt maradnak egymás mellett. Ha van egy közös lakásuk amit együtt fenn tudnak tartani, akkor nyugodt,kiegyensúlyozott életet tudnak élni, de ha ki kell vásárolni a házastársat és emiatt hitelt kell felvenned, na ott már kiborul a bili. Persze itt kényelmi okok is szerepet játszanak,nem könnyű mindent és mindenkit hátrahagyva elköltözni egy idegen közegbe.

37F

2015. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

#16


Pearl totálisan nem, érted és nem vagy képben.

Mert együtt akarunk lenni, egy pár vagyunk méghozzá alku nélkül. És nem értem hogy jön ide a gyerek? Megromlott házasságban ha nem is nyitott van helye? És te mégis miből gondolod, hogy nem harmonikus a mi házasságunk? Egyáltalán honnan kapartad elő ezt a sok totálisan nem ide passzoló dolgot?


köszönjük, nagyon is harmonikusan élünk, baba készülőben, és ha beesik egy "baleset" senki nme esik kétségbe. Ennyi a történet. Hajánál fogva előrángatott kanapé filozófia itt nem játszik. Én is tudok spekulálni olyasmikről amiről lövésem sincsen, de inkább megkérdezek olyat akinek van :)

2015. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

és megint elmondom


a hűség az, hogy nem hagyod el a másikat és kitartasz mellett jóban rosszban.

Xart sem ér a szexuális "hűség" ha elhidegültök és elváltok az első balhénál. Kiteheted az ablakba.

akkor derül ki, hogy amit pedig hűségnek hittek az közel sem az. Nem csalt meg, csak elhagyott. Nesze neked hűség :D

2015. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
19. Jó de akkor ennyi erővel összekötheted az életed a legjobb barátoddal is, akivel mindenben egyetértetek, kitartasz mellette, jókat tudtok dumálni, eljártok szórakozni, kiálltok egymásér, csak épp mással szexeltek.
2015. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!