Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvelhetnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelhetnek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Strébernek tartanak engem, pedig nem vagyok mindenből teljesen jó. Maguktól nem köszönnének nekem, csak miután én köszönök nekik. Ha kérek tőlük segítséget akkor nem segítenek, azzal magyarázzák, hogy várjak egy pár percet, de utána sem segítenének. Én hiába beszélnék velük, őket nem érdeklem, válaszolnak arra amit mondok és ennyi. Aki rám ír privátban annak a teljes történetet is leírhatom.
2015. febr. 5. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Kor?

Külső hibák?


ez a két kérdés lehet megmagyaráz mindent,illetve,hogy milyen felfogással viszonyulsz hozzájuk

2015. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irigyek ennyi, jobb vagy náluk és ez nem tetszik nekik.
2015. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Járj jó nevű iskolába!

Ott az lesz a ciki, ha nem mész versenyre!

2015. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ezt írta a ''hülye személyiségi teszt''.

de ha meg akarsz róla győződni hogy ilyen vagy akkor csak töltsd is ki engem is utálnak és strébernek tartanak pedig nem stréber vagyok. HANEM KOCKA XD amúgy nem csak mindenre tudományosan is válaszolok.

2015. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megoldás tényleg az hogy olyan suliba menjél, ahol nem a hülyék számítanak trendinek. Pl. van olyan gimi, aminek az érettségi átlaga 4.814 is volt (budapesti Szent István Gimnázium: [link]
2015. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni. Nem értük jársz iskolába, hanem azért, hogy tanulj, nem? :) Nem kell mindenkivel legjobb havernak lenni, elég ha van 1-2.


Amúgy leírhatod, ha gondolod.

2015. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!