Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te szakítottál, de az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szakítottál, de az exed szeretne visszaszerezni, beszélgetnél még vele vagy nem reagálnál semmire, ami tőle jön?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem reagalnek...
2015. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
letiltanám, és kész
2015. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Zseri kusss es reagálj ra nyugodtan de közöld vele hogy mar nem lesz semmi se koztettek !!
2015. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok akivel szakítottak. Nagyon normális meg aranyos velem.
2015. febr. 6. 21:32
 15/18 anonim válasza:
Mi van?:D *Zseri*
2015. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Talán csak tisztelettudó az illető.Ha vége,akkor annak oka van.Persze nem biztos,hogy a te hibád,de attól még el kell fogadnod,bárhogy dönt.Sajnos bármit teszel,nem tudod erőltetni,hogy feltámadjanak benne bizonyos érzelmek.Én is estem a te hibádba.Nem szabad...
2015. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sajnos Viki barátnőm is..
2015. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnos Zseri barátnőm pedig egy Sosem kialakuló szerelembe esett
2015. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!