Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt nekem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel ismerkedem, már találkoztunk, lefeküdtünk egymással, jól kijövünk.

Igazából nem tudom, hogy most akkor mi járunk vagy még kialakulóban van a dolog.

Egy gond van van egy kis távolság köztünk, így hetente egyszer tudunk találkozni és hol ő hol én egy éjszakát egymásnál tudunk aludni.

Most úgy néz ki, hogy azon a környéken fogok állást kapni ahol ő van.

Mindig mondja nekem hogy bízik benne hogy sikerül, szorít stb.. Ez mire irányul? Ez mögött az áll, hogy szeretné ha ott lennék vele? vagy szimplán csak szurkol nekem hogy összejöjjön?


2015. febr. 6. 23:28
 1/1 RRR ***** válasza:
is-is!
2015. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!