Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb baklövés, amit te követtél el, vagy amit te ellened követtek el egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

odaadtama szüzességemet annak az embernek, akit majd' egy éve szerettem, bár ő nem szeretett, és ezt nekem is be kellett volna látnom. akkor majdnem fél éve "jártunk" de ez csak részemről volt szerelem. 3x feküdtünk le, természetesen (mivel én még tapasztalatlan vtam,ő már nem - pedig egyidősek vagyunk) ki is dobott rövid időn belül.

hát, egy bizonyos időnek el kellett telnie, és egy igen értékes embernek kellett jönnie az életemben, mire ezt fel tudtam fogni...

2010. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

pasi által ekövetett baklövés...két hete együttvoltunk,a másik barátnője rájött,felvett msnre,pasi két szék közé,csajjal jóba avgyunk azóta,általan ismeri az azóta vőlegényét...

én baklövésem:én18,pasi 24,jóképű,ránézésre csajok álma...nem mondta hogy szüz,én meg nem jöttem rá,2 honap intenziv járás után rámásztam,ő meg bepánikolt,kidobott,2 év után öccse mondta el,hogy ezért...

másik baklövésem: gimi második óta tetsző szőke herceg,19 évesek voltunk,aktuális pasit kidobtam miatta,felmentem hozzá,tulzottan éreztethettem,hogy ő álmaim megtestesitője...azóta kerül...

(azóta visszafogom magam:D)

2010. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megcsaltam az előző barátom. Tudtam én jól, hogy ez nem fog működni. Utána szakítottam vele. Visszakönyörögte magát én pedig ÚJRA vele voltam. Hiba volt nem lépni. Nem szakítani vele mikor tudtam, hogy kéne. Még mielőtt megcsaltam volna. És hiba volt vele újra összejönni. Azóta véglegesen szakítottam vele. Hiba volt emberi mivoltában ennyire megalázni. Sajnálom. Ő igazán jó ember, az ő hibája meg az volt, hogy belém szeretett.
2010. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!