Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de még mindig abba a lányba vagyok szerelmes akit általános iskola 1. osztályától ismerek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársam volt, sőt már az óvodából ismerem. Mostanra mindketten 20 évesek vagyunk, de a szerelem nem múlt el. Úgy érzem ő lenne az "igazi", minden nap úgy kelek, hogy ő jár a fejemben, fantáziálok róla stb. Szóval nem tudom elfelejteni... Úgy tudom van barátja viszont. De kell nekem. :( Talán azért nem alakult ki semmi a 8 év alatt, mert túl közvetett volt az egész és persze gyerekek voltunk.
2015. febr. 7. 12:25
 1/6 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
szegény barátnőd
2015. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább csak olyan dolog, hogy nem sikerült vele összejönnöd és ezt szeretnéd pótolni a büszkeséged miatt.
2015. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát keresd fel a csajt, és próbáld megvalósítani az álmodat. Ha ez összejön, akkor a barátnődet lepattinthatod, valakinek. Mondjuk segítek neki kiheverni, de csak ha jó ízlésed van. Ha mégsem jönne össze, akkor legalább kiábrándulsz babaszerelmedből, és visszamész a barinőhöz, és megtanulod szeretni.
2015. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem szerelem,amit az általános iskolai osztálytársad iránt érzel,mivel sosem volt a tiéd. Csak fantázia....


Jobb lenne,ha inkább egyedül lennél kicsit és hagyd a jelenlegi barátnőd.

2015. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresd fel az általános iskolában megismert lányt. A mai napra valószínűleg kiábrándító személyisége lett, teljesen más, mint amit megismertél, így hamar túl fogsz majd lépni rajta, ha beszélgettél vele pár órát.
2015. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
állítom neked hogy azzal a csajjal egy percet nem beszéltél, nem belé vagy szerelmes hanem csak egy bálványba ha beszélnél vele rájönnél hogy lehet nincsenek olyan jó gondolotai vagy pattanásos az arca vagy büdös a szája rájössz hogy ő is egy ember.
2015. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!