Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít neked ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít neked ismerkedésnél hogy a másiknak milyen a múltja?

Figyelt kérdés
Mit csinált,esetleg elkövetett-e valamit,habzsolta-e az életet,stb.
2015. febr. 7. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon, ha nem az Árpád-ház egyeneságú leszármazottja, egy hellót se várjon tőlem!
2015. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát az azért érdekelne, hogy k**úrva volt e hosszú évekig.
2015. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:

Az exek száma valamennyire,de inkább a jelen számít.

Bár egyszer el tudtam tekinteni elég durva dolgoktól is,de ahhoz tényleg olyan ember kell.

2015. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig nem érdekel, de azért valamennyire tud befolyásolni.
2015. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Pasik száma meghatározó. De ezt sosem tőle csekkolom le, mert szeretnek füllenteni a nők. :P Vannak módszereim. Ha 5-6-nál több pasija volt 20 éves kora körül, vagy kicsit idősebben is, akkor kuka.
2015. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem minden számít, ez is!
2015. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Háh, pasik száma... Én sose mondom el. Nem vagyok hülye. :D Maradjunk annyiban, hogy ilyen téren lehet torzítani. Aki nem akar r!bancnak tűnni, az szokott is.
2015. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezért ismerkedem számomra totál ismeretlen lányokkal. Semmit nem tudnak a múltamról és totálisan rajtam múlik hogy mit mutatok meg nekik.
2015. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aztán honnan a fenéből tudnád meg a realitást? Amit torzítani/kamuzni akar azt meg is teszi, szóval nem tenném rá a nyakam a helyedben hogy az autoanamnézis ilyen esetben igaz :-)Nem is várom el ezt így a XXI. század emberétől mert különben naiv lennék. Én is kozmetikázom, ha tudom hogy nem állna szóba se velem ha kiderülne és én meg akarom a csajt...Amíg nem ártok vele neki és magamnak sem, addig azt mondom amit "hallani akar", ellenkező cselekvésmódra már számtalanszor ráfizettem huszonéves koromban.


32F

2015. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam a múltbéli rendszeres drogozás és/vagy alkoholizmus kizáró ok lenne. 38N
2015. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!