Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy fogyjon? Már nem kívánom annyira.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk, átlagos testalkata volt. Kondiba jár, a lábai, karja izmosak, viszont nagy pocakja lett. És ez már nem indít be szexuálisan. Nem tudnám elképzelni nélküle az életem, és nem is szeretném elhagyni, mert nagyon szeretem. De nem tudom kontrollálni, hogy mi vonz, és mi nem. Kérlek ne szóljatok le.


Minden nap hajat mos, rendszeresen borotválkozik, szóval a személyes higiéniával nincsen gond. De mikor megemlítem neki, hogy fogynia kéne, azt mondja hogy így érzi magát jól, és a kondi miatt ennie kell. De nem csokit, meg mindenféle egészségtelen cukros dolgokat. Tudom, hogy őt is zavarja, mert nagyon sok helyre nem akar eljönni velem(strandra, fürdőkre) pedig igénylem, hogy kimozduljunk. Én vékony vagyok, heti 4x edzésem van, mellette futok, biciklizem. Izmos vagyok, és figyelek arra, hogy mit eszek. És el is elvárom ezt, ha már én is figyelek arra, hogy vonzó maradjak.

Valakinek hasonló problémája? Hogyan győzzem meg? Ha próbálom neki felhozni ezt a témát, ideges lesz és megsértődik. Pedig sosem mondtam neki durván.



2015. febr. 7. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ha már ennyi idősen hajlamos a pocakosodásra, akkor mindig is nehéz lesz neki.Viszont a leírtak alapján hiú is ami jó mert igyekszik odafigyelni magára. Én már legalább 6-7 évet edzettem, de ha csak két három hónapot lustálkodom csak úgy repülnek fel a kilók. Ez nehéz helyzet a legjobb az lenne ha elmennétek egy profi dietetikushoz. Ha azt érezteted vele, hogy ez gondot jelent neked, elvesztheti az önbizalmát és az senkinek se jó. Próbáld okos trükkökkel női praktikákkal. Nézzél olyan filmet vele ahol lapos esetleg kockás a hasa a főszereplőnek és olvadj el tőle. Dicsérd magasztald a pasidat és közben okosan vezesd rá, hogy mi a hibája. A magas fehérje és alacsony szénhidrát csodákat tesz. Vigyázz elérhető pasit ne dicsérj előtte, az rossz stratégia..
2015. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy ha emellett, hogy kondizik, mégis hajlamos a hízásra már fiatalon, később ez még jobban így lesz. Tehát neki egész életében diétáznia kell, hogy megfeleljen neked.

Azért ehhez piszok kemény akaraterő kell, főleg ha amúgy szeret enni. Lehet, hogy egy-két évig menni fog, de vajon ha tartós lesz a kapcsolat, mondjuk tíz év után is bírni fogja-e?

2015. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mikor egyszer elkezdte a szálkásítást, azt mondta, hogy kevésbé erős. És ezért abbahagyta. De azzal is tisztában vagyok, hogy rosszul csinálta, mivel kardióznia, futnia kellett volna, nem kevesebbet enni MINDENBŐL. Csak a cukros ételekből. Szerencsére rá tudtam venni, hogy amint megjavul az idő, elmenjünk biciklizni :)
2015. febr. 7. 19:21
 14/19 anonim ***** válasza:
A szálkásítás szinte minden esetben erővesztéssel jár. Legtöbb alkalommal még a táplálék mennyisége is több, viszont a szénhidrát a fehérje és a zsírok aránya a fontos. Nem a cukor a mérvadó. Még a gyümölcsök is fruktózt tartalmaznak, azaz természetes cukrokat, a tejtermékek pedig rontják az emésztés minőségét. Fontos odafigyelni, hogy hányszor eszik eszik egy nap és milyen mennyiséget, mert az inzulinszint folyamatos szinten tartása is segít. Kilóra pontosan ki lehet számolni mindent. Sajnos sokan keverik és tévesztik össze a diétát és a fogyást. Az étrend mindennek az alapja.
2015. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Itt azzal van a baj, hogy nagyon sokat eszik. Folyamatosan. Nem diétáznia kell, csak rendesen ennie. Nem csokikat, és nem folyton.

Ha összeköltöznénk egyszer, sokkal jobb lenne. Én vásárolnék be, és én főznék, és persze nem szemetet. De amíg az anyjánál lakik, addig ebbe nem tudok segíteni sajnos.

2015. febr. 7. 19:29
 16/19 anonim ***** válasza:
És a kardió megint nem fontos része, heti három terem egy kardió. Ezek sajnos régi tévhitek amiket mondatok. De nem is ez a lényeg. Legyetek ügyesek és ne bántástok meg egymást..
2015. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En megertelek. A mostani baratommal ugy ismerkedtem meg, hogy gyur es dagadt volt, de o izmosnak kepzelte magat. Elkezdte utanozni a lisztmentes etrendem az en keresem nelkul es 10 kg-t lefogyott! Igy mar jol nez ki es tetszik! Ez egy tundermese. Kezdj el lisztmentesen etkezni( paleolit etrend) es lehet, h utanoz! N
2015. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 7. 19:40
 19/19 anonim válasza:
próbálj mindíg közösen gondolkodni és beszélni, járnon veled sportolni hogy veled legyen, bátorítsd, és vidd el előle a kísértést :D
2015. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!