Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne nehéz barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne nehéz barátom vallásához igazodni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a napokban jöttünk össze barátommal, aki zsidó, és elmondása szerint tartja magát a vallásához. Én pl nem vagyok vallásos úgyhogy nem tudom mennyire működne ez így kettőnk között.
2015. febr. 9. 01:51
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Na ebben eléggé otthon vagyok,rengeteg zsidó ismerősöm van.

És ha tényleg ortodox módon tartja (mondjuk akkor nem lenne veled) akkor szerintem nagyon nehéz dolgod lesz.

2015. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de mi kipa volt a fején és pajesza volt?


kétlem, hogy olyan nagyon tartaná, ha egy gójjal randizik. teszteld le pl, menjetek valahova kajálni, ahol van disznóhús, vagy csak simán nem kóser kajálda. ha eszik, akkor olyan nagy baj nem lehet, max karácsony helyett hannukát tart és szombaton nem hajlandó felásni a kertet.


egyébként ez is lehet egy teszt, hogy szombaton hajlandó-e találkozni, csinálni bármit. mert egy ortodox zsidó az ajtót se nyitja ki akkor, nemhogy programot csináljon...

2015. febr. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ortodox akkor eleve nem jött volna veled össze, Így nem lesz olyan bigott vallási fanatikus.

Ismerd meg a vallását, aztán ennyi, bár én minden vallást hülyeségnek tartok így ha vallásos akkor eleve nem lehet normális ember.

2015. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:

Ami probléma lehet, hogy vallásos zsidóknál a család baromi erős befolyással bír és lehet hogy nem jó szemmel nézik ha "külsős" barátnője van. Ha komolyan gondoljátok akkor be kell majd térned zsidónak, de még akkor is külön kategória leszel.

De persze az is lehet, hogy modern felvilágosult családról van szó és nem szólnak bele semmibe...

2015. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy a gyakorlatban mit jelent nála az, hogy tartja magát a vallásához.
2015. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. annyi lehet, hogy hanukát tart, nem karácsonyt, de tényleg nem jött volna össze veled, ha akkora vallási fanatikus lenne.
2015. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!