Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek rosszul esne ha otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha otthon kérnék meg a kezetek tv nézés közben pizsiben kócosan?

Figyelt kérdés
A párom sok érdekes helyszint igért, telt az idő mégse kérte meg a kezem, most meg igy kerte meg, csalódás volt. Nem akartam megsérteni nem mondtam el mennyire bánt, hogy ennyire sem ismer, még a pár méterre levő közértbe kimenni is kifestem magam és kiöltözöm...ez meg egyszer van az életben és még el is mondtam nem egyszer hogy csak igy ne kérjen meg...

2015. febr. 9. 10:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "szervezz magadnak egy olyan álomesküvőt, amilyet szeretnél"?


Jóreggelt, ti melyik galaxisban éltek?


Egy kapcsolat az két ember közötti kötelék, nem az egyik ember vágyainak projektálása a másikra.


Az nem a te esküvőd. Hanem a tiétek.


Nem az a világ van, hogy vannak az egyik partner vágyai, a másik dolga pedig ezeket teljesíteni. Nem az van, hogy egy másik felnőtt embernek megmondhatjátok, hogy hogyan viselkedjen, hogy megfelelően a kedvetekre tegyen. Ez agyrém.


Szerintem két eset van. Az egyik az, hogy leülsz magaddal beszélni, kedves menyasszony, és addig nyúzod magad, amíg kitalálod, hogy miben áll a kapcsolatod ezzel a fiatalemberrel.


Ha felismerted azokat a szükségszerűségeket, hogy:

1.) Egy napon, nem is olyan sokára, meg fogsz halni. A kihűlt testedet kukacok fogják rágni, vagy a hamudat elfújja a szél. A napjaid végesek.

2.) A véges napjaidat egy társ megédesítheti. Az önimádat is.

3.) A kettő egyszerre nem megy.


Ha a társ mellett döntöttél, azt is el kell döntened, hogy ez a fickó többet mozgat-e meg benned, mint az önimádat. Ha nem, add vissza neki a gyűrűt. Nagyon sokat segítesz ezzel mindkettőtöknek. Ha igen, akkor fogd be a szádat, ne nyervogjál, és ne magadnak szervezz esküvőt, hanem próbáld meg jobban bevonni őt az életörömödbe.


A házasságotok mínusz második órájában már a külön boldogságodon gondolkodni elég veszélyes üzem.

2015. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

Nálam még nincs itt ennek az idelye, majd pár év múlva, de ilyen miatt nem akadnék ki, ez a legszebb lány kérés, amit hallottam eddig, legalább is én nagyon örülnék.. Sírhatsz örömödben egy pizsamában is, és én ezt ùgy venném, hogy tènyleg szeret.

Legalább nem sablon lánykèrès volt, mennyivel szebb az, hogy vacsoránál megkèri a kezed, olyan sztoribòl sok van. De egy ilyen ritka, ès ez az igazi szeretet, hogy kócosan, pizsamában is szeret ès igy akarta hogy a felesege legy.

2015. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ezt a dolgot.
2015. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nagyon tetszene. Szerintem nagyon aranyos.

Mondjuk én nem is szeretek éttermekbe járni, jobb az ilyen családias hangulat, megerősítene abban, hogy a párom igenis mindenhogy szeret, kócosan, smink nélkül is.

De nem vagyunk egyformák :)

2015. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem, nagyon meglepődnék és szerintem el is bőgném magam - pont azért, mert erre nem számítok - és szerintem ezerszer meghittebb, mint a sablon étterem, ünnep, fordulók... stb.


Amúgy a helyében el is hagynálak, mert iszonyú hisztis és felszínes vagy.


Örülnél neki, hogy megkért, nem mindegy, hogyan?! Majd a gyűrűt máshogy húzza fel.

Meg te konkrétan azt mondtad neki, hogy "figyu szívem, légyszi ne otthon pizsibe kérj már meg..."? Ez elég hihetetlen.

2015. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nőként írom, hogy nem vagy normális, ha ezen fennakadsz. Örülj neki, hogy egyeltalán megkérte a kezed ás ne ilyen hülyeségen lovagolj. Komolyan mondom... Amúgy meg én még örülnék is neki, mert ez azt jelenti szerintem, hogy így is tetszem neki.
2015. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt mondtam " mindegy hol, csak ne itthon, ilyen egyszer van az életben, legyen már különleges, elvégre 5 évet vártam rá. "
2015. febr. 9. 13:04
 18/22 anonim ***** válasza:

A barátom kutyasétáltatás közben kérte meg a párja kezét....arra mit lépnél? A lány annyira meghatódott, hogy fél óráig nem jutott szóhoz....

A barátom tisztában volt azzal, hogy nem fogja elhinni és örömében sírva fakad. Van olyan Nő aki gátlásos és egy nyilvános társaságban visszafogná az érzéseit.... kettesben viszont erre nem kell odafigyelned.

Valahogy úgy fogod fel a dolgot, hogy mindennek meg kell adni a módját és fel kell rá készülni közösen...hát a leánykérés az pont nem erről szól. A férfi megnyilatkozik feléd arról, hogy Önként és dalolva Veled együtt szándékozik leélni a hátralévő életét!!!

37F

2015. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem emlitettem, hogy társaságban vártam ezt a dolgot, sőt. Kettesben vártam, vendégek nélkül. Csak egy másik helyszinen. Kutya sétáltatás tökéletes. Imádom az állatokat. Ezt is tudja bármit belevihetett volna amit szeretek. Az volt az álmom, hogy az állatkertben kérjenek meg, ezt is tudta. Voltunk is, mégsem tette ott sem.
2015. febr. 9. 13:18
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, a gondok ott vannak, hogy ilyeneket mondasz: "Legyen különleges, mert öt évet vártam rá.".


Számomra ez ezerrel meghúzza a vészcsengőt.


Mi az, hogy "vártál rá"? Ez hülyeség, ez nem a te várakozásodról szól. Ha egy ember azt mondja magának egy nap, hogy "Én ezzel az emberrel akarom leélni a földi napjaimat, őmellette akarom venni az utolsó levegőmet, az ő arcát akarom látni, amikor meghalok", és megkéri a kezed, az nem a te várakozásodtól függ. Ami a te várakozásoddal van kapcsolatban, az az a típusú lánykérés, hogy "Elviszem vacsorázni egy romantikus helyre, mert azt szeretné. Öt éve járunk már, itt az ideje eljegyezni."


Ebből lesznek a tragikus válási statisztikák.


Ne legyen igazam, és kívánom, hogy minden sikerüljön, de rengeteg házasságot láttam tönkremenni, amik arról szóltak, hogy az egyik fél ehhez hasonlóan önimádó volt.

2015. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!