Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek rosszul esne ha otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha otthon kérnék meg a kezetek tv nézés közben pizsiben kócosan?

Figyelt kérdés
A párom sok érdekes helyszint igért, telt az idő mégse kérte meg a kezem, most meg igy kerte meg, csalódás volt. Nem akartam megsérteni nem mondtam el mennyire bánt, hogy ennyire sem ismer, még a pár méterre levő közértbe kimenni is kifestem magam és kiöltözöm...ez meg egyszer van az életben és még el is mondtam nem egyszer hogy csak igy ne kérjen meg...

2015. febr. 9. 10:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem esne rosszul. Utálom az olyan típusú lánykérést, ami pucc, étterem, nyilvánosság, hát ha még a pohárba vagy a sütibe teszi bele a gyűrűt, na az még borzalmasabb. Az ilyenben semmi eredetiség nincs, semmi intimitás a nyilvános helyszín miatt, csak majmolják a romantikus filmeket.


Én mindig is olyan lánykérést szerettem volna ahol kettesben vagyunk, nem nyilvánosan, hogy minket bámuljanak, csak letérdelős gyűrűs lánykérés aztán szexxel ünneplés és ennyi:). Ilyen is volt.


Ízlések és pofonok.


Bár ha elmondtad, és mégis így kért meg akkor szimplán csak leszarja az igényeidet.

2015. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
És az ő igényeivel ki foglalkozik?
2015. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!