Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért akarja annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért akarja annyira hogy szeressem a Real Madridot?

Figyelt kérdés

Ő nagyon szereti, szeresse. De amikor nézi őket akkor mindig mondja, vagy ha éppen külön vagyunk akkor felhív konkrétan ezért :) hogy nézzem mert a Real Madrid tök jó. Én elhiszem, de sokszor mondtam neki, hogy nem érdekel. Egyszer már azt hittem leszokott róla, de manapság megint újrakezdte. Mondom jólvan, szeretjük egymást leülök vele, nézem, hátha felfedezem azt a hihetetlen szuperséget a csapatban. Erre kikaptak 4-0-ra ha jól emlékszem. Azóta ezt hallgatom. Pedig már ezerszer mondtam hogy hagyjon békén a Real Madriddal. Én se akarom rávenni hogy szeresse a Dallas Cowboys-t. Én meg azt szeretem :)


Hogy pörgessem le ezt a lemezt végleg? Mert már mindent bevetettem ami eszembe jutott, de néhanapján még előkerül a téma :) Ötlet?


23/L


2015. febr. 9. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Én se akarom rávenni hogy szeresse a Dallas Cowboys-t."


Pedig a helyedben kipróbálnám. :D

2015. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jássz ellene fifába,legyen ő a real madriddal,te meg valami mással aztán vert szét őt és mondd hogy a real egy szar:D
2015. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lassan folytatodik az MB1 :D


Mennyei bajnoksag, majd abbol megneztek kozosen jo sok meccset :D

2015. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Unpredictable ***** válasza:

A Real pedig jó :)


Amúgy légy Barca drukker vagy felpezsdül az életetek ilyen téren vagy többet a büdös életbe nem fog fociról veled beszélni...

2015. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél hogy Barca fan leszel, az pedig szörnyű :\
2015. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Égne a pofám a hétvégi zakó után! ;)

2015. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem az a Barcelona nevű brigád még annyira sem szimpatikus, mint a Real Madrid, az az Atletico viszont az volt :) De nem nézek olyan sok labdarúgást, hogy nagyon nagy kedvenceim legyenek én NFL-t nézek :) De amikor előjön a Real akkor a hajam égnekáll :D
2015. febr. 9. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Hopp egy touch down! :D
2015. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
a real az egy fos, így mondjad neki, nem kell itt nyalni a hátsóját. :D az a dallas cowboys az a sorozat ugye :D, Jockey már meghalt benne? :D
2015. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat :) 9.-es azért így nem mondanám meg, mert a ló másik oladlára sem akarnék esni hogy megsértem a kedvenc csapatát, amúgy Jockey meghalt :)
2015. febr. 9. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!