Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elítéli a haspólót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elítéli a haspólót, jogos?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki írna véleményt kérlek olvassátok el az egészet! :D

NAgyon önbizalomhiányos voltam, a párom tett megjegyzést az alakomra, akkor meg teljesen összetörtem. Nagyon sokat dolgoztam, tornáztam, így nagyon szép alakom lett.

Általában a mai lányokhoz képest egyáltalán nem öltözök kihívóan(szűk nadrág, toppok, kardigán, csipkés felsők, de nem olyanok amiből mindenem kint van).

Voltunk vásárolni és vettünk egy haspólót(hosszú ujjú, csipkés). Olyan emberekkel vettem, akik tényleg megmondják, ha valami gáz, illetve ha valami már túl kihívó. Felvettem, és azt mondták, hogy egyértelmű, hogy vegyem meg, most vagyok fiatal, és nagyon szépen kihozza a hasamat(amire beszólt anno a párom).

A páromnak amikor mondtam, hogy megvettük, közölte, hogy nem vehetem fel sehova, maximum hozzájuk, még kantáros nadrággal sem, semmivel, még nyáron se.

Merthogy engem ne nézzen meg más pasi.

Őszintén kérem a véleményeteket: ha mondjuk nyáron felveszem, az gáz? Mármint nyilván nem olyan helyekre, hanem mondjuk ha kimegyek egyet sétálni vagy ilyesmi...vagy tényleg hanyagolnom kellene?

Azért kérem ki a véleményeteket, mert a barátoméra sajnos ilyen téren nem adok(rengeteg mindenbe beleszól, olyanokba is ami nem durva, vagy amit nagyon akarok, egy időbe a körömfestés miatt is izélt). 19/L.


2015. febr. 9. 23:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%

alapvetően az hogy elnyomjuk a másikat nem jóra vezet, viszont ha a másik kölcsönös alapon tud bizonyos értelemben nyomást gyakorolni a másikra, akkor az a szeretet egyfajta komolyabb megnyilvánulása, mondhatni több, mint egy szimpla kapcsolat.


Én is mondtam már barátnőmnek, hogy miniszoknya/minifarmer nuku, és volt olyan aranyos és édes, hogy azt mondta oké, jól van. Utána ő választott nekem hajstílust.


Talán nem is lettünk volna együtt olyan sokáig, ha ilyenkor a szavaimnak semmi értéke nem lett volna. Az ő véleménye is fontos volt, de az enyém is. Ha a másik véleményét folyton átugorja valaki, ott igazából a szeretet apró jele se látható. Csak azt hiszik egymásról hogy szeretik egymást.


Egyébként a másik ami már csak megjegyzés, nem értem hogy van egy "csodálatos" barátod. Mégis most "ki szeretnéd hozni az alakod" idegeneknek.


Nekem egyből leesik ebből amit írsz (talán bután fogalmaztad meg), hogy annyira nem egy komoly kapcsolatról beszélünk.


Ha tényleg szeretnéd a másikat (szerelemről inkább nem is beszélek), akkor eszed ágában nem jutna az, hogy "na most mit vegyek fel, hogy jól nézzek ki az utcán?!".


A barátnőm is ilyen volt, mikor boltba ment, és ilyen helyekre, egyszerűen öltözködött. Mikor velem találkozott, na akkor... gyakorlatilag minden egyes porcikája több mint rendben volt, csinos és szexi volt olyankor.


Sok sikert, és remélem nem kedvet lohasztottam, hanem kicsit elgondolkodtattalak az életről és a szeretről. Szerelmes meg majd egyszer úgy is leszel, akkor megérted ezt amit írok most. Olyankor átnézel majd az összes pasin :)

2015. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

#11

Őszintén remélem, hogy a barátnődnek volt annyi humorérzéke, hogy valami cuki Justin Bieberes frizut csináltatott neked:D

2015. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nem :D alapvetően 3 fajta szokott lenni a hajam, de a végén ő döntötte el melyik legyen csak :)
2015. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

#13

Értem. Csak kíváncsiságból kérdezem: a többi háremhölgynek milyen jogosultságai voltak becses személyed körül? Kiválaszthatták a zoknitartót, esetleg a körömlakkod színét?

2015. febr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kár hogy így fogod fel. A másiknak a szavának a fontosságán van a hangsúly :)


nem volt háremhölgyem. csak barátnőm :)

2015. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, persze, adunk a másik véleményére egy párkapcsolatban. Olykor teljesítjük a kérését, a vágyait is - hogy kedvébe járjunk. Önszántunkból.


De tiltani nem tiltumk meg semmit. Nem fenyegetünk, nem zsarolunk, nem parancsolunk.


Én is megmondom a nejemnek, ha valami olyat vesz fel, ami nem tetszik/nem áll neki jól. (Sokszor meg is kérdezi.) Aztán ha neki meg tetszik, jól érzi magát benne, akkor mégis abban indul el. Mégse dől össze a világ. Máskor meg helyt ad az észrevételemnek. Ő amúgy is sokkal jobban preferálja az elegáns csajos (ruhácskás, szoknyás) stílust, mint én, aki meg imádja a vagányabb, tornacipős, trikós, farmeres street fashiont a lányokon. Mégis együtt vagyunk 6 éve.

2015. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hát, kíváncsi lennék ha huzontroglival mentem volna a barátnőm mellett, mit szólt volna hozzá valami tappos tréningcuccban.


én se tiltottam sose semmitől, csupán amikor azt mondtam, hogy "na ne hogy már ezt felvedd kint" akkor ő azt mondta, oké rendben.


Sosem volt ebből veszekedés vagy győzködés, ha látta rajtam hogy nem, akkor nem. De ez fordítva is működött. Volt egy kabátom amit valamiért nem szeretett. Ő is mondta hogy ne, és nem is mondtam hogy miért, csak elmosolyogtam és a másikat vettem fel.


Szerintem ha 2 fél tisztán tudja, hogy meddig lehet nyomást gyakorolni a másikra, és nem is akar ezzel uralomra törni, akkor a másik nem fog ellenkezni.

2015. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

11-es

A vélemény és a parancs azért jelentősen különbözik. Te nem véleményt mondtál a barátnődnek, hogy szerinted az már túlzás, vagy hogy te azt már túl intimnek tartod, hanem parancsba adtad, hogy "te azt márpedig nem veszed fel". "Mert én azt mondtam". És nem cuki volt, csak nem tudott hogy reagálni az arroganciádra. Mintha idomítottad volna.

Kérdező, a párod is hasonlót csinál veled. A kérdést úgy lehetett volna feltenni, hogy "normális-e, hogy a párom megszabja, hogy hogyan öltözködjek?" Elítélheti a haspólót, alkothat véleményt. De nem parancsolhat. Bár ha engeded igen. Na és a strandon hordhatsz bikinit?

11-es barátnőd hordhatott bikinit a strandra?

Jó hogy nem kell egész tested fedő lepelben járnotok.

És itt hozzátenném, hogy ha lenne hozzá alakom, akkor sem hordanék miniszoknyát, feneket kivillantó nadrágot, csak szimplán úgy érzem, hogy a párotoknak nincs joga kiadni az ukázt, hogy mit hordjatok, mintha nem lennétek önálló lények.

2015. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%

,,NAgyon önbizalomhiányos voltam, a párom tett megjegyzést az alakomra''hát csodálom hogy még együtt vagy vele.

Gratulálok az eredményeidhez.

Nem akarom a pasid párját fogni mert tényleg nem érdemli meg de gondolj bele hogy te hogy éreznéd magad ha a pasid a nők álma(megfelelő izomzat) lenne és mondjuk laza trikókban szaladgálni. Na ő is ezt érezheti.

A beszólás elég paraszt volt, viszont a második picit érthető. Azt nem tudom hogy ő tényleg a nők álma-e vagy csak neked szólogat be, de azért ez elég szemetség volt.

2015. febr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
75%

ott reptettem volna meg, amikor bmire megjegyzést tett volna... Az meg, h megtilt vmit, hát az végképp nonszensz.

Nézd én értem, h nem vagy tisztában magaddal, az értékeiddel, de ez miért kell???

Ilyenkor szokott ált az jönni, h dehát szeretem, meg végülis olyan jó hozzám...

NINCS VÉGÜLIS!!! Vagy jó, (és abba rohadtul nem férnek bele ezek) v nem jó és akkor lapát!

Lányok, komolyan. Sírva könyörgöm tanítsátok már meg ezeknek a manipulátor akarnokoknak h hol lakik a magyarok kékeres istene...

Egy ilyen barom több kárt okoz, mint ami jót okoz.

Rengeteg jó fej és normális pasi van. Én egy másodpercig nem maradnék egy ilyen tahóval.

2015. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!