Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elítéli a haspólót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elítéli a haspólót, jogos?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki írna véleményt kérlek olvassátok el az egészet! :D

NAgyon önbizalomhiányos voltam, a párom tett megjegyzést az alakomra, akkor meg teljesen összetörtem. Nagyon sokat dolgoztam, tornáztam, így nagyon szép alakom lett.

Általában a mai lányokhoz képest egyáltalán nem öltözök kihívóan(szűk nadrág, toppok, kardigán, csipkés felsők, de nem olyanok amiből mindenem kint van).

Voltunk vásárolni és vettünk egy haspólót(hosszú ujjú, csipkés). Olyan emberekkel vettem, akik tényleg megmondják, ha valami gáz, illetve ha valami már túl kihívó. Felvettem, és azt mondták, hogy egyértelmű, hogy vegyem meg, most vagyok fiatal, és nagyon szépen kihozza a hasamat(amire beszólt anno a párom).

A páromnak amikor mondtam, hogy megvettük, közölte, hogy nem vehetem fel sehova, maximum hozzájuk, még kantáros nadrággal sem, semmivel, még nyáron se.

Merthogy engem ne nézzen meg más pasi.

Őszintén kérem a véleményeteket: ha mondjuk nyáron felveszem, az gáz? Mármint nyilván nem olyan helyekre, hanem mondjuk ha kimegyek egyet sétálni vagy ilyesmi...vagy tényleg hanyagolnom kellene?

Azért kérem ki a véleményeteket, mert a barátoméra sajnos ilyen téren nem adok(rengeteg mindenbe beleszól, olyanokba is ami nem durva, vagy amit nagyon akarok, egy időbe a körömfestés miatt is izélt). 19/L.


2015. febr. 9. 23:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem se tetszene, ha a barátnőm ilyet akarna hordani...DE! Nem azért, mert megfogják mások bámulni, és biztos nem szólnék bele és nem tiltanék meg neki semmit. Az ő sziveügye. Állj a sarkadra, asszony!
2015. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

# 18


te nem olvasol részletesen, ezt írtam:


"ezt szerintem nem kéne felvenned".


Amire a barátnőm azt mondta:


"oké, értem".


Ebben nem tudom melyik volt parancs, vagy ilyesmi. Sose tiltottam semmit, inkább azon van a szó, hogy kedves szavakkal és véleménykifejezésekkel ADOTT a véleményemre.


Pont azon hogy nem kell sőt egyáltalán nem is akarnék parancsolgatni.


De persze ha folyamatosan mondanám hogy:


"ezt nem kéne" "ezt szerintem nem jó ötlet" és folyton felvette volna, akkor nem lettünk volna együtt jó sokáig. Ezt biztosan állíthatom.

2015. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!