Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rajtam kívül másvalakije?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül másvalakije?

Figyelt kérdés

Hétköznap sajnos nem tudunk minden nap a munka miatt együtt lenni. Kedden mondtam neki, hogy szeretnék valamiről beszélni, mert az engem zavar. Tegnap este nálam aludt. Kérdezgette, hogy miről akartam beszélni .. mondtam majd fent a szobában ahol nyugodtan lehetünk. De csak erősködött legalább azt mondjam el miről akarok.. egyszer csak benyögi, hogy "ugye nem hiszed azt hogy rajtad kívül van valakim? Mint tavaly az az ominózus szerda este miatt." (Akkor későn ért haza jóval, és egyszer ezt.. pár nap múlva megint mást mondott.. összevissza beszélt.. én meg rákérdeztem..de akkor is bizonygatta hogy nincs senkije rajtam kívül)

Nekem most ez olyan furán jött le, mint valami öngól.. mintha így próbálná kipuhatolózni, hogy tényleg sejtek e vagy tudok e valamit. Ezt így meg is mondtam neki, aztán elkezdett hebegnihabogni, hogy nem nincs senki ő ezt nem azért kérdezte csak már nem tudott másra gondolni. Szemkontaktust sem nagyon teremtett csak összevissza nézelődött, nagyon ideges lett azt vettem észre. Amúgy első barátnője vagyok neki. Azt is mondta, vegyen azt is figyelembe, hogy ez az első kapcsolata. (gondolom arra akart evvel célozni, hogy tapasztalatlan még ilyen dolgokban)

Viszont ennyivel nem ültette el a kételyeim.. szerintetek tényleg csak a tapasztalatlansága hogy ilyenre gondolt? Vagy tényleg lehet alapja a dolognak?

Mondjuk azt észrevettem, hogy még 5 év távlatából sem tudja elfelejteni azt a csajt aki akkor kihasználta de nem akart tőle semmit. Még mindig hetente-2hetente nézegeti facebookon.


2015. febr. 13. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Első barátnője vagy és 5 éve együtt vagytok? Akkor ennek hamarosan vége ...
2015. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem, velem 1 éve van együtt. De 5 éve ismerkedett egy másik csajjal aki csak kihasználta csúnyán. Most meg ugye mondtam neki hogy beszélni szeretnék valamiről ő meg azt hitte, hogy azt hiszem van valakije rajtam kívül. Miért gondolt ilyet? Lehet hogy van alapja?
2015. febr. 13. 08:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen másról szerettem volna beszélni, neki meg egyből ez ugrott be én biztos azt hiszem neki van valakije.
2015. febr. 13. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is gyanús.
2015. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, exem hasonló képen buktatta be magát :-D ... Teljesen másról akartam vele beszélni és ő rápörgött a témára :-D
2015. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal.És elég bénán hazudik.
2015. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!