Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom inkább vett egy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom inkább vett egy drága telefont, ahelyett hogy végre rám költené a pénzét, a kapcsolatunkra. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
10 hónapja mióta összejöttünk én fizetek mindent neki. Ő közölte az elején hogy nehéz anyagi helyzetben van mert van egy hitelje, amit alig bir kifizetni a fizetéséből annyire megemelkedett. Én ezt elfogadtam, tudtam hogy hamarosan véget ér. Szóval körülbelül havi 40-50 ezret áldoztam rá, a kapcsolatunkra ( pl panzióra mert amúgy nem tudunk sehol együtt lenni, benzinre a saját autómba hogy eljárjak érte ha talizunk meg hazavigyem, ételre, néha egy kis szórakozásra, mozi, stb.) És ezt soha nem hánytorgattam fel, nem éreztem tehernek, most már azért írom így, mert ezzel a lépésével amit csinált, azért elgondolkoztam hogy érdemes volt e rá költeni. Szóval ebben a hónapban letellt neki az a bizonyos hitel ami a gondot okozta. Na erre fel vett magának egy 180 ezres telefont áruhitelre. Nem volt neki elég évekig az adósság, most fizetheti ezentúl ezt, jó hogy nem olyan komoly összeg, mint a hitel volt, de akkoris maga a gesztus szerintem elég felelőtlen. Szóval most megint nem lesz pénze a kapcsolatunkra, mert telefont kell kifizetni havonta, meg hozzá a mobilnetet, telefonszámlát. Azt meg továbbra is elvárja hogyha vele akarok lenni, akkor fizessem a szállodát, az autó fenntartást. Össze akartunk költözni nyáron albérletbe is, de úgy látom ezt sem veszi komolyan. :(
2015. febr. 15. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
prózain megfogalmazva:"ha derékig vagyok a szarba kötélt kérek, nem pelenkát"
2015. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Úgy használ ki ahogy csak lehet.

Én nem tudom mit szeretsz benne ennyire, de már rég észre kellett volna venned ezt... Sajnálom, hogy ilyen pasit találtál, de szerintem még most sincs késő megszabadulni tőle. Nem látok bele a kapcsolatotokba, de ez részéről semmi féle szerelmet nem tükröz.

Szakíts, mert saját magadat fingatod meg ha továbbra is együtt maradsz egy ilyen pénzéhes hímkurv*val.

2015. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagy balek vagy.

Bárcsak nekem is ilyen nőm lehetne. Mindent fizetne helyettem.

Össze ne költözz vele, mert ott meg pláne mindent te fogsz fizetni.

25f

2015. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az ilyet azért nem értem, mert nekem pl. nem lenne pofám eltartatni magam, ilyen szinten meg főleg nem, és nem értem, h ez neki nem okoz tényleg kellemetlenséget?
2015. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kidobtad màr?! Ugye igen?
2016. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!