Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
3éve voltunk együtt és együtt is éltünk a párommal. Tegnap szakított velem. Összekaptunk azon hogy mondtam h milyen pasi szaga van a pulcsimnak( amit ő fújt be pár nappal ezelött) erre azt kaptam h akkor menjek a másik pasimmal ide oda. És monda h menjek a pcsába. erre én elkezdtem összepakolni, de nem akartam én elmenni mert imádom csak azt hidtem h akkor lenyugszik. És mondta h ő tényleg szakítani akar. Elmentem anyához, és este irt egy smst h azért van ez mert rájött h sokat veszekszünk és megóv minket attol h megutáljuk egymást de ő tiszta szívéből szeret és sosem csalt meg .Tegnap elöt még minden rendben volt.Nem értem hiszen annyira szeretem őt. ma reggel is irtam neki egy smst hogy megváltozok és mindent megteszek h egyszer se veszekedjünk de nem válaszól.
2015. febr. 16. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ellesztek még így 3 évet...eszetek ágában sincs szakítani végleg egymással. De ez a beteges féltékenység maradni fog a barátod részéről... És majd még ráteszel egy lapáttal te is valamivel. Változni semmi nem fog.
2015. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Ügyet Lenke ***** válasza:
lehet már előtte is ki akart lépni, csak puhány volt s nem merte mondani, most kapóra jött, hogy pakolsz...
2015. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én nem taktikázom, csak lehet hogy nem kellett volna irnom neki mert kis időre van szüksége és azzal hogy irtam neki csak messzebbre taszítom magamtól. És nem azért pakoltam mert el akartam menni hanem mert ő küldött el. Nem tudom te mit tennél ha aki szeret egyik percről a másikra a semmiért elküldene
2015. febr. 16. 10:16
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha most ez van és fenntartjátok továbbra is a kapcsolatot, akkor az meddig fog tartani?

Vedd tudomásul, hogy vége, ennyi volt. Most rossz, de majd elmúlik a bánat és találsz másikat.

Amit leírtál, abból az látszik, hogy ő már régebben döntött, csak most volt alkalom a szakításra.

2015. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!! Jó hogy kicsit kibeszélhetem magamból.Jó tudni hogy más mit gondol erről az egészről.

Pár válasz kicsit megnyugtatott!

2015. febr. 16. 10:22
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én nem taktikázom"


Tényleg nem.

"erre én elkezdtem összepakolni, de nem akartam én elmenni mert imádom csak azt hidtem h akkor lenyugszik"

Őt átvághatod, de ide azért gondolkodni képes emberek is járnak.


A másik dolog: aki azért rág be, mert írtál neki, attól tényleg jobb szabadulni.

2015. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok tanácsot adni hogy ebben a helyzetben mit csinálj.Mert szerintem ti mindketten olyan sötétek vagytok mint a belső zseb.Milyen kapcsolat az aminek így lesz vége?Befújta deóval a pulcsidat,aztán azt mondta hogy a másik pasitól lett olyan a szaga.Te meg úgy tettél mint aki el akar költözni,pedig valójában nem is akartál.De a végén csak elmentél.Szoktatok amúgy beszélgetni?Megbeszéltek bármit is?Vagy csak éltek együtt mint két birka?Szörnyen buták vagytok,és csak egyet kérek tőled.Ha végül mégis kibékültök,ne csináljatok gyereket.Mert két ilyen birkának mint ti,lenne egy csomó hasonlóan sötét kölyke is.
2015. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is kg ugyan így lett vége a kapcsolatomnak anno. Ugyan így voltam vele mint Te se enni se inni se aludni. Már túl vagyok rajta. A legjobb ha nem írogatsz neki,kibírod és erős leszel. Ha visszajön akkor magától fog visszajönni ha nem akkor meg akkor sem fog ha közben zaklatod, sőt. Am meg pasi olyat semmilyen körülmények között nem mondhat a bnőjének ,hogy menjen a pcsába. Mindegy hát ebbe aztán tényleg nem szólok bele.
2015. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!