Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » :' ( nem értem mi ez amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:' ( nem értem mi ez amit érzek.17/L (? )

Figyelt kérdés

majdnem 2 évig hihetetlenül szerelmes voltam egy fiuba aki magasrol tett rám....nem volt menő se valami népszerű gyerek...inkább ellenkezőleg.Egy csaj se fogadta el őt mert egy vadállat...de én szerettem és kellett nekem de nem kért belőlem....sok fiu probálkozott nálam de én rá vártam.Azt mondta sok fiu hogy akinek én nem kellek az meleg.Nagyon csunyán elküldött ez a srác...sirtam megállás nélkül 4órát és a bátyám nyugtatgatott.Már feldolgoztam és van barátom is aki imád. De most facen láttam erről a srácról egy fotót és ujra megemlékeztem arrol hogy szerettem....de még mindig érzek iránta valamit de nem tudom mi az :'((( SEMMI esély nincs arra hogy összejöjjek vele mert már félek ha ujra közeledek bántana...

Szeretem a barátomat és le akarom tudni ezt a srácot de nem tudom hogyan ://

en 17/L a srác 19/F


2015. febr. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Ha igazán szeretted volna azta fiút, akkor nem szerethettél bele a mostani barátodba....vagy a mostani barátod éppen, hogy csak tetszik neked...:D Nem értem a korombeli lányokat....minek olyanba beleszeretni, akinél semmi esélyed/nem érdekled? fuck logic
2015. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ellökött???????????????? Ur isten. hova a f..zba rohan a mai fiatalsag? mar bantjak a lanyokat. ez sem semmi.
2015. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a masik kerdes, hogy ezt elmondjam-e a baratomnak?
2015. febr. 16. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azert szereted mert elerhetetlen szamodra. Jol esne a hiusagodnak ha le igazhatnad.
2015. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy bunkó vadállat, aki nem menő vagy népszerű és sértegeti/bántja a lányokat is. Ráadásul magasról szarik is rád. És most van egy barátod, aki (gondolom) tök normális és imád téged.

Mondd már meg nekem mi a fenéért érdekel téged az a hülye egyáltalán? :DDD


Komolyan.. nem értem a nőket...

2015. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!