Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összekaptunk ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összekaptunk ezen a dolgon. Igazam van, vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés

19/L és 22/F


Párom családjáról, közvetve páromról van szó.


Pár hónapja, amikor először találkoztam minden családtagjával; a bátyja feleségének nem tetszett, hogy az anyukájuk rövid idő alatt jobban megkedvelt, mint őt. Ezért kitalált 1-2 hazugságot rólam. Hogy nem főzök semmit, egyáltalán nem is takarítok, nem akarok megházasodni a szerelmemmel és még gyereket sem szeretnék tőle. (egyébként egyik sem igaz :D)Persze mindez a fülembe jutott, és úgymond ő koppant. Meg szerettem volna beszélni vele az ellentétet, de ő letagadta, és elkezdett puncsolni.


A párom semmit nem tett, azt mondta, majd beszél a bátyjával. 1,5 nappal később az apukájuk vette kézbe az irányítást és hívta a házba a bátyját....

Szinte végig ő beszélt erről a problémáról, párom szinte meg sem szólalt. Közben mondtam neki, hogy nem szól semmit?? Ekkor elmotyogott 1-2 mondatot.


Nagyon rosszul esett, hogy nem érdekli, hogy hazugság kering rólam, jóformán asszisztál ennek.

Megkérdeztem, hogy ha az utcán ketten sétálunk; és esetleg engem megtámad valaki, akkor is tehetetlenül áll??!


A másik eset pedig elég friss.

A párom bátyja az első pillanattól kezdve kedvelt, jobban is elvoltam vele, mint a feleségével. Nem mondom, hogy bármelyikükkel is tartottam azóta a kapcsolatot (az anyukáján kívül) ; de oda-vissza érdeklődtünk egymás iránt páromon keresztül.


Tegnap megszületett a kisbabájuk.

Párom, miután megtudta a hírt, felhívott.

De azóta a szülők egyik tagja sem keresett fel engem :(

Nekem pedig ez iszonyú rosszul esett, hogy egy utolsó senki vagyok akkor a családban?? Még egy Facebook-üzenetet sem kaptam (azt nem is vártam volna el, hogy felhívjanak, hiszen másik országban élnek...)

És a páromnak sem mondták, hogy szóljon nekem.

Ma küldtek neki fotókat a csöppségről.

Megkérdeztem, hogy gratulált már-e a nevünkben.

És mondta, hogy nem, a sajátjában sem. Ekkor átgondoltam, hogy miért is kéne gratulálnom? Hiszen nem lettem tájékoztatva az örömhírről.


Párom szerint ebben nincs semmi kivetnivaló, és természetes. Hát igen... Úgy néz ki, én vagyok élete szerelme, hamarosan összeköltözünk, de egy ilyen fontos eseményről én nem tudhatok.

Szomorúvá tesz, hogy megint nem törődik az érzéseimmel.


Legalább ma megdobhattam volna egy Facebook-üzenettel :( Lassan 36 órája, hogy a baba megvan.


2015. febr. 16. 22:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

1 hónapot együtt töltöttünk egymás közelében élve. Szóval eléggé ismerjük egymást.

De egy baba születése azért más, már ne is haragudj.

Azért, mert pl. nem hívtam fel őket személyesen, nem mondanám, hogy nem fontosak. És mivel ők is kérdezgették rólam a párom, ezért valamennyire talán én is fontosa vagyok..

Bár lehet, hogy pont most dőlt ez meg, hogy nem értesítettek a babáról.


Hadd tudjuk már mi, hogy mennyire komoly a kapcsolat, jó ??

A család teljes értékű tagja vagyok.


Egy megkeseredett vénember benyomását kelted.

2015. febr. 17. 10:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Te meg egy hisztikirálynőét, de majd ha a párod előtt is leveted az álarcot talán majd ő is átgondolja ezt a kapcsolatot :)
2015. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Úristen, fejezd már be, kérlek :) Aljas vagy.


Én egész életemben magam adtam. Soha nem játszottam meg magam.

Úgyhogy ez baromira nem jött be :)


Bár meglepően csekély IQ-jú ember benyomását is kelted (khmm) , említettem, hogy hamarosan összeköltözünk. Szóval 'biztos' pár hónapja járunk, mi?


Sőt, még nem is töltöttem vele 1 egész napot sem, szóval NEM ismerjük egymást.


Grat

2015. febr. 17. 12:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez esetben ha te ilyen hisztikirálynő vagy valójában, nem sokáig fog tartani a kapcsolatotok, úgyhogy nem is kell majd tovább aggódnod, hogy nem vagy fontos a (jelenleg még) pasid családja számára. Gond letudva :)
2015. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nevetséges :DDDD


A párom eléggé ismer, és képzeld el...,minden egyes hibámmal együtt nagyon szeret!! :)

Lehet, hogy kissé konfliktuskerülő (amint a kérdés is mutatja) ; de senki sem tökéletes. NEM, még én sem.


Ha ''ilyen pontos'' lélekábrázolást kérek, majd szólok!!! Valakinek biztos, csak nem neked! ;)


további szép életet, megkeseredett embertársam

2015. febr. 17. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!