Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drasztikus külső változás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drasztikus külső változás, meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

A párommal három éve vagyok együtt. A kezdetektől hosszú hajam volt, imádja, azt mondja, egy nőnek legyen hosszú haja.

Az én hajam iszonyatosan száraz, pedig évek óta kezelem, egy hónapja voltam vágatni, már most szét van törve a vége. Egyszerűen nem szeretem, rengeteg macera és baj van vele, úgyhogy egyre jobban gondolkozom, hogy rövidre vágatom. A párom hallani se akar felőle, közölte, hogy nem engedi, ne csináljam, úgy nem fogok neki tetszeni.(ennek ellenére egy éve majdnem megcsalt egy vállig érő hajú lánnyal, szóval szerintem ezek után baromira nem a hajhossz számít, hanem, hogy szép-e az illető, meg hogy menynire hívja fel a figyelmét). Na visszatérve, elegem van a hajamból, megkeseríti a mindennapjaim, iszonyatos önbizalomhiányom van miatta. Úgy érzem, hogy akarom kipróbálni magam, levágatni, hiszen 19 éves vagyok, még van ideje visszanőni. A párom viszont nem engedi.

Tudom, hogy fontos a külső, nyilván, de anno Ő is levágatta a vállig érő haját tüsire(jó, ő fiú, de akkoris), akkor én miértne változtathatnék?


Ti bemernétek vállalni? Nem egy lány ismerősöm van, aki otthagyta a szép hosszú haját, rövidre vágatta, és iszonyatosan jól áll neki, a fiúk szerint is.


2015. febr. 17. 11:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

hááát, nem tetszik ez a mondat, hogy "A párom viszont nem engedi :D


ha te valóban így éreznéd jobban magad, és már önbizalomhiányod van miatta, akkor szerintem tedd meg. mondd ezt el a barátodnak, ezek után elég nagy önzőség "nem engedni"... egy nő vonzereje nem csupán a hajhosszán múlik. ha pedig ezen múlik, hogy szakít-e veled, akkor bocsi, de ez a kapcsolat nem is bírná ki az ennél jóval nagyobb megpróbáltatásokat hosszú távon.

2015. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem a hajad miatt csalt meg.(majdnem)

Ha szeret, akkor nagyon mindegy, hogy hosszú, vagy rövid-e a hajad, mondjuk az sosem árt, ha ápolt, és nőies (nem áll össze a zsírtól pl.)

2015. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mekkora most és mekkorára vágatnád le?
2015. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!