Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drasztikus külső változás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drasztikus külső változás, meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

A párommal három éve vagyok együtt. A kezdetektől hosszú hajam volt, imádja, azt mondja, egy nőnek legyen hosszú haja.

Az én hajam iszonyatosan száraz, pedig évek óta kezelem, egy hónapja voltam vágatni, már most szét van törve a vége. Egyszerűen nem szeretem, rengeteg macera és baj van vele, úgyhogy egyre jobban gondolkozom, hogy rövidre vágatom. A párom hallani se akar felőle, közölte, hogy nem engedi, ne csináljam, úgy nem fogok neki tetszeni.(ennek ellenére egy éve majdnem megcsalt egy vállig érő hajú lánnyal, szóval szerintem ezek után baromira nem a hajhossz számít, hanem, hogy szép-e az illető, meg hogy menynire hívja fel a figyelmét). Na visszatérve, elegem van a hajamból, megkeseríti a mindennapjaim, iszonyatos önbizalomhiányom van miatta. Úgy érzem, hogy akarom kipróbálni magam, levágatni, hiszen 19 éves vagyok, még van ideje visszanőni. A párom viszont nem engedi.

Tudom, hogy fontos a külső, nyilván, de anno Ő is levágatta a vállig érő haját tüsire(jó, ő fiú, de akkoris), akkor én miértne változtathatnék?


Ti bemernétek vállalni? Nem egy lány ismerősöm van, aki otthagyta a szép hosszú haját, rövidre vágatta, és iszonyatosan jól áll neki, a fiúk szerint is.


2015. febr. 17. 11:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
te kopasz csicska leszel, soha nem nyúlnék így hozzád, pfiii
2015. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

7#

Nem kopaszról volt szó, hanem vállig érőröl. Ha férfinek lenne ilyen problémája, akkoris ugyan ezt írtam volna. Csak az a külömbség, hogy férfinak meg sem fordul a fejében ilyen, mert a nagyrészük tudja, hogy ő önálló egyéniség és nem tulajdon. A nőgyülöletedet légyszi ne itt éld ki!

A 6-os válaszoló voltam.

20/F

2015. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!:)

Nos éppenséggel én is ettől félek, hogy elveszik a vonzalom, hiába szeretne, meg maradna velem, mivel megváltozik az egész megjelenésem, így már egy másik külsővel annyira nem tetszenék neki, ugyanakkor magamnak meg szerintem igen...ma találkozom vele, ismét megemlítem, hogy nagyon komolyan gondolom, aztán hátha jutunk valamire, de szerintem le fogom vágatni.:)

Előtte alaposan körbejárnék én is, hogy milyen fazon állna jól, milyen típus, nem csak durr bele, meg a fodrászom iszonyat jó, mindig olyan hajat csinál ami illik hozzám, szóval örömmel segítene.

Remélem jó döntést hoztam.:)

2015. febr. 17. 11:58
 14/23 anonim ***** válasza:
12%

Egyreszrol en szeretnek tetszenni a paromnak, ezert figyelembe vennem, hogy o mit szeret. Azt viszont nem turom, hogy igy beleszoljon a kulsombe.


A te esetedben azt irod, hogy sokkal magabiztosabb lennel. Szoval mar emiatt is megtennem.

Muszaj egy kicsit onzonek lenni. Ha neki az nem fontos, hogy te hogy erzed magad, akkor gondok vannak.

2015. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

#12


Kár, hogyha egy csávó változtat az ilyen dolgain - mondjuk levágatja a szakállát vagy épp növeszt egyet, megváltoztatja a frizuráját vagy csak simán elhízik - a nője abban a pillanatban - gondolkodik el azon hogy el fogja hagyno. Persze erről csöndben marad... Aztán egyszer csak valami rém béna indokkal meg is teszi.

2015. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rövidebb, rövid de egészségesnek látszó haj, jobban tud kinézni, mint egy fenékig érő töredezett.


ÉS mi lenne, ha fokozatosan mindig többet vágatnál a hajadból? Azért az mégsem annyira drasztikus lépés...


Olajokkal próbáltad már ápolni a végét? Nekem nagyon sokat segített a ricinusolaj, akkor a Baleának van ilyen pumpás argánolaja, ami szintén jó. Kérastasa-nak is van nagyon hajápoló olaja, igaz ez egy picit drágább kategória.

Mondjuk a nagyon töredezett, száraz hajon csak az olló segít. ezt kellene valahogy megértetned a barátoddal. :)

2015. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vágasd le! hajrá.
2015. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem suliba volt egy sràc a seggig érő hajam vàgattam le kleopàtràra akkor az nagy divat volt..a haverja mondta "most nem tetszel az Attilànak"..na bumm.. pedig nem is tüsire vàgattam.. tul lehet élni ne a külsőd miatt szeressen mivan ha az ember beteg lesz drasztikusan lefogy vagy bàrmi..
2015. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
31%

#18


Érdekes fordított (változtatni akaró srác, "sekélyes" csaj) esetben össztűz zúdulna a srácra...

2015. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
40%

Látom, megy itt a nemek harca.


Eléggé önálló nő vagyok és általában nem engedek beleszólást a dolgaimba (véleményt kérek a páromtól, meghallgatom és utána sokszor mondom, hogy ezért-azért-amazért nem úgy csinálom ahogy neki tetszik és általában megérti).


Ebben az esetben egyet felejtenek el sokan. A haj szexuális szimbólum. Ha tetszeni akarok annak a férfinak akivel együtt vagyok akkor valószínű ebben -kivételesen- alkalmazkodom hozzá. Persze igyekszek kompromisszumot kötni. Pl. kicsit rövidebb, mindkettőnknek éppen megfelelő hajjal.

Esetleg el lehet menni egy paróka szalonba ahol közösen nézelődtök. Ez egy vicces program lehet, amin esetleg változhat a véleménye..vagy nem.


99%, hogy a kapcsolatodnak vége, ha levágatod a hajad.

2015. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!