Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet? Már kb 8 hónapja, hogy szakítottunk, de még mindig szeretem, azóta volt már jó pár kapcsolatom, de semmi, nem tudtam elfelejteni őt. Most pedig találtam egy új lányt.

Figyelt kérdés

aki eddig a legszebb, kívül belül egy tökéletes lány. Szeret mindennél jobban, és gyönyörű, a lelke a szelleme, a teste, tökéletes, hűséges, nem beszélget fiúkkal, nem jár el bulizni stb...

De egyszerűen, még ezek ellenére sem tudom elfelejteni a volt barátnőmet, mert tisztán érzem, hogy még elképesztően szeretem.

Nagyon furcsa érzés, tölt el, mikor arra gondolok amikor ott lent voltam nála, valahogy egy negatív hang jelenik meg a fejemben, és a színes képek, hirtelen szürkévé vállnak, és halálfélelem tölt el, és sírógörcs kerülget.

Tudni kell, hogy én rontottam el a dolgokat vele, én voltam a hibás...lehet, hogy ezt nem tudom feldolgozni?


Volt már valaki ilyen helyzetben?

És mit tett?

Hogyan sikerült elfelejtenie?


22/F


2015. febr. 17. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem akar veled beszélni,nincs esély hogy lezárd magadban végleg.Mást nem tudsz tenni,a régi emlékek helyébe újakat kell építeni.Az új csaj jó lesz erre.Programok,talik,és szépen lassan enyhül a dolog.
2015. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy elfogja feledtetni velem őt. Kb 7-8 hónapig voltunk együtt...járok pszichológushoz egyébként. :-)

És félek, hogy tönkre teszem ezt a lányt, azzal, hogy folyamatosan vágyakozok a régi után, mert ő komolyan gondolja, összeköltözés, család stb. Felhagyta a régi életét miattam, fel is költözött ide Budapestre, hogy a közelembe legyen, és megmondta ha elhagynám..valaki, vagy valami miatt...nem bírná ki és megölné magát. Nem szeretnék csalódást okozni...mert szeretem...de a volt barátnőmet is szeretem...


sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök...:(((

2015. febr. 17. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennyire divat lett az ongyilkossag manapsag??? Ezzel egyreszt nem szabad zsarolni, de meg gondolni se kellene ra.
2015. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Norb66 ***** válasza:
Én másfél éve vagyok így. Vagyis voltam. Fokozatosan enyhülni fog hidd el. Esetleg felkereshetsz egy pszichiátert, aki gyógyszert is ír fel neked, az egy darabig sokat segíthet.
2015. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!