Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóz leszek, ha megmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóz leszek, ha megmondom a páromnak az igazat?

Figyelt kérdés
A baj számomra az, hogy a párom mindig agyon szeret engem. Folyton kedveskedik, puszilgatni akar stb. Én eh ez nem vagyok hozzászokva és nem szeretem. Nagy baj, ha megmondom neki?
2015. febr. 18. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan vagyok mint te, èn a legelejèn tisztàztam ès jól sült el! Utólag azt mondta ràjött hog az előző baratnői rèvèn úgy èrezte ez az elvàràs, ès nem azt nèzte èn milyen vagyok.

11 ève vagyunk egyutt jóban rosszban...

2015. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan olyan vagyok mint te, èn a legelejèn tisztàztam ès jól sült el! Utólag azt mondta ràjött hog az előző baratnői rèvèn úgy èrezte ez az elvàràs, ès nem azt nèzte
2015. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Keress olyat, aki beléd rug, szivat, hisztizik.

Nem szereted igazán, így nincs értelme az egésznek, csak rúgsz egyet te is szegényen.

2015. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!