Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig bírtátok olyan párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírtátok olyan párkapcsolatban, ahol nagy volt a szerelem, de a párotok sosem akart szexelni?

Figyelt kérdés

Én l,Ő f


Egyszerűen már nem tudom elképzelni miért nem akar szexelni,de már én se vele,mert magyarázat nincs,trükkök nem válnak be,és a pár alkalmat is úgy élem meg,hogy megalázó mert biztos csak miattam teszi.....


2015. febr. 19. 10:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, és hogy az elején is így működött-e köztetek a fizikai vonzalom és a szex.


Ha a barátodnak nincsen valami olyan egészségügyi problémája, ami okozhat ilyen alacsony libidót, és nincsen komoly depressziója, vagy valami súlyos megoldatlan lelki problémája, akkor szerintem tartozna neked egy őszinte beszélgetéssel.


Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nem merült fel még benned, hogy ha huszonévesen ennyire nem vágyik a szexre, akkor vagy aszexuális, vagy nem igazán a női nemhez vonzódik, de ezt nem akarja, nem tudja nyíltan felvállalni a környezete előtt, és számára ez egyfajta "kamu" kapcsolat?

2015. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fél évig kb. 2 évig nem volt gond, rengeteget szexeltünk, aztán a barátom aszexuálissá vált kb., két hónapig se volt szex, ha én nem kezdeményeztem, de kezdeményezéskor is 10-ből 9x elutasított. Ő se tudta megmagyarázni, miért teszi. Otthagytam a francba, egy héten belül már volt kivel szexelnem, nem sokáig búslakodtam utána.
2015. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!