Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig bírtátok olyan párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírtátok olyan párkapcsolatban, ahol nagy volt a szerelem, de a párotok sosem akart szexelni?

Figyelt kérdés

Én l,Ő f


Egyszerűen már nem tudom elképzelni miért nem akar szexelni,de már én se vele,mert magyarázat nincs,trükkök nem válnak be,és a pár alkalmat is úgy élem meg,hogy megalázó mert biztos csak miattam teszi.....


2015. febr. 19. 10:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

De most akkor 23 évesen adjam lejebb az igényeimet?:((((


Ha néha van akció akkor jó,látom rajta,hogy nagyon élvezi....

2015. febr. 19. 11:10
 12/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__66.. .. Olvasd kicsit!

Heti 1x oke,de havi 1x? Na ne !

Bele se mennek ilyen kapcsolatba,es nem azert mert annyira kivanom,vagy kell nekem a szex,hanem mert mindig azon jarna a fejem,hogy megcsal ha mar velem nem,massal biztos..meghogy nem vagyok neki eleg vomzo,nem tart izgalmasnak,szexinek,vonzonak..Ebbe beleorulnek!

2015. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hagyd ott! :( Nem becsul meg!

Nem nezi neked mi a jo,nem jar a kedvedbe,o nem alkalmazkodik,nem elegit ki,nem okoz oromot..jajj.

2015. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy nem csal meg,mindig együtt vagyunk,nem lenne alkalma,és nem is olyan.

Én sem mentem volna bele,ha tudom hogy ez lesz,de az elején nem így volt....

2015. febr. 19. 11:13
 15/22 A kérdező kommentje:

Komolyan ha már néha néha oké a dolog,teljesen kellemetlenül érzem magam,mert olyan,mintha csak lenyomnánk egy numerát muszájból.

Szoktam kérdezni,hogy szerinte ez így normális e,mondja és tudja hogy nem....de hogy neki ennyi kell,mert sosem volt nagy szexmániás,lefoglalja a sok kis dolga...

De az elöző barátnőjével nem voltak ilyen gondok,bár az nem volt annyira nagy kapcsolat,csak ilyen futkoásás a csaj után.

Néha mondja hogy de na gyerünk szexeljünk....én ilyenkor már mondom,hogy nem akarok.

A legjobb az amikor ír üzit vagy mondja,hogy nah ma aztán nagyon kíván.Aztán hazaérünk,és semmi....

Ha meg mondom,hogy majd keresek valakit aki megadja,akkor meg én vagyok a rongy....

2015. febr. 19. 11:16
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez van,ha 2 ember között nem működik a kémia.

Lehettek tök szimpatikusak egymásnak ha szexuálisan egy picit sem vonzódtok egymáshoz. Ha boldog akarsz lenni, akkor búcsúzz el szépen a barátodtól és keress egy olyan palit,aki foglalkozik Veled!!

37F

2015. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

eleve bele se mentem volna. elég szexőrült vagyok ahhoz, hogy ne tudjak igazán szerelmes lenni szex nélkül. és ahogy csappan a szex, vele együtt az intimitás, a vágy, a szenvedély, úgy részemről a szerelem is szép lassan csökkenne... elég gyorsan kiábrándulnék egy olyan pasiból, aki nem adja meg női mivoltom minden szegletének gyönyörét.


de erről beszélnetek kell. megmondani, hogy neked ennél gyakrabban van erre szükséged. kérdezni, hogy mégis, miért nem akar többször? mert ahogy mondtad, az elején nem ilyen volt. valaminek változnia kell. kérd az őszinteségét, és ne sértődj meg, ha azt megadja. de rámenősnek kell lenni. ilyenkor speciel egy jó tányérdobálós veszekedés provokálása még hasznos is lehet, olyankor kimondja a gondolatait, amiket különben magában tartana.

2015. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kapcsolatom.Egy idő után egyáltalán nem akart szexelni.Teljesen kiéhezett voltam,és ha néha-néha történt valami,tök gyorsan orgazmusom volt,erre azt mondta hogy nekem csak a szex fontos,meg szexmániás vagyok :) Nem tudtam hova tenni miért nem akarja.No,ez szakítás után derült ki,mert előtte nem volt vér a pucájában hogy megbeszéljük.Állítólag az volt a baja hogy a lakásomban otthon melegítőben voltam mindig.Csak márkás melegítőim vannak,nem szakadtak,stb.,maga a melegítővel voltak problémái,mert ő azt utálta,neki egy sem volt.Mikor rákérdeztem mindig mi a baj,mindig azt mondta hogy semmi.1,5év volt a kapcsolat.Szóval csak azért írtam ezt le,mert mindig van oka annak,ha a másik nem akarja a szexet,olyan nincs hogy nincsen.
2015. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mindig csinos,és ápolt vagyok,ezt mindig szóvá is teszi.A testemet is szereti,engem is.

Hiába is kérdezem,hiába provokálom,nem tud ép ész indokot mondani.....

2015. febr. 19. 12:18
 20/22 A kérdező kommentje:
Talán nem tudja elfogadni,hogy vannak igényeim ilyen téren.Első volt nekem ő ebben....
2015. febr. 19. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!