Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slim111 kérdése:

Lányok miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdem, egy 20 éves srác vagyok elég jó kinézettel, kedves vagyok, hihetetlenül tudok szeretni, egy lánynak nemakartam soha roszat.. Ha van barátnőm egésznap csak ölelgetném.. A baj az ha van is, egy idő után úgy viselkednek velem mint egy kutyával. Most hagyott el a 4. barátnőm és olyanokat mondott majdnem hogy egy szar ember vagyok, konkrétan lebaszott hogy ő engem nemis szeretett és ment egy másik fiú után. A utolsó maradék pénzemből mentem el utánna hogy láthassam.. Miért kapom én ezt? Mindig ha volt barátnőm kicsesztek velem vagy elhagytak másikért.. Már hányok ezektől komolyan hogy legalabb egy kicsit értékelne.. Teljes szivemből akarok valakit szeretni:( meg túl jó voltam hozzájuk mindig, de én ilyen vagyok:( Segítsetek létszi..

2015. febr. 21. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sokszor a lányoknak az túl sok ha ennyire szeretik őket. lehet tehernek érzik hogy egész nap megállás nélkül velük akarsz lenni, és nem hagysz nekik egy kis egyéni életet. nem egy olyan lányt ismerek akiknek sosem kellett az a srác aki mindent megadott nekik, az úgynevezett rosszfiúk után mentek, mert az érdekes izgalmas volt nekik, egyfajta kihívás, hogy nekik kellett megküzdeni értük. jó taktika egyes lányoknál ha lesz*rod őket, persze nem bunkó módon, de érted mire gondolok :)
2015. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban a nők azt akarják, hogy férfi legyél, ennyire egyszerű. Ha lenne egy barátnőm, aki mindenre bólintana, és semmi sem számítana neki soha, nem lenne más véleménye, elvei mint nekem, akkor én is gyorsan megunnák vele lenni.
2015. febr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De édes vagy majd én járok veled :)))) egy ilyen srácot sose bántanék meg
2015. febr. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Leírtad a választ

Túl jó vagy.

2015. febr. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem nézel ki elég jól, vagy mert normális vagy.
2015. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
a nők az ilyen férfiakkal mindig úgy viselkednek minta kutyákkal, mert megunják. a nők balfas*zok, nekik az kell, hogy szívassák őket, agyatlan banda... az egyetlen amit tehetsz, hogy megváltozol és nem törődsz ennyire velük, ezt kell tenned!
2015. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jóból is megárt a sok. Hagyd a másikat levegőhöz jutni, különben megfojtod a szereteteddel.
2015. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#3-as köszi:)) aranyos vagy:) meg mindenkinek a választ. Nemszabad megbízni a másikban annyira, mindig akkor kapod a pofonokat..
2015. febr. 21. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
A gond az hogy te is "régimódi" (nem egy bunkó paraszt hanem tud szeretni és jó az emberekhez) vagy, és mivel(észrevételeim szerint) a lányok könnyebben alkalmazkodnak az ilyen idővel bekövetkező stílus változásokhoz nekik már nem jó ez az egyébként szerintem nagyon jó "régimódi" stílus. Plusz mivel az ilyen bunkó viselkedési normákat mutató szenny ömlik a Tv-ből("valóság"show-k, sorozatok stb.) a média befolyása is szerepet játszhat(kis korból ered: szülő nem ér rá/lesz*rja--> leülteti a Tv elé-->rászokik-->szülőt nem érdekli-->nézi a fönt említett vackokat-->mivel a Tv-n nőtt föl és az nevelte az ivódik bele amit ott lát).
2015. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg előbb a csaj jellemét megismerni mielött kezdessz vele. Nem túl kellemes ezt a nőtípust kifogni. Amúgy ha leírod privibe miket vágtak a fejedhez talán tudok segíteni.
2015. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!