Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm kezd eltávolodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm kezd eltávolodni tőlem azt mondja szeret de ez nem igaz az milyen már hogy egy nap 7 órára el megy és nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Mindent meg tettem hogy a szeretetünk kölcsönös legyen nem szeretném elveszíteni mit tehetnék? már mindent megpróbáltam a hobbija a kézilabda és szerintem fontosabb neki a hobbija mint én és a barátnőjeivel többet van mint velem
2015. febr. 21. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pofozd fel, hogy észhez térjen.
2015. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Olyan csajt keress, aki azt élvezi, hogy hozzád van láncolva. Van bőven ilyen.
2015. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nekem nem kell más csak ő de már komolyan nem tudom hogyan csábitsam vissza
2015. febr. 21. 18:03
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele túl szigorú lenni mert akkor egyből dobna :/ és ezt én nem akarom én azt akarom hogy ujból szeressen belém mint régen
2015. febr. 21. 18:11
 5/19 anonim ***** válasza:
most vagy vállalod a véleményed, vagy egy kib**z papucs leszel a későbbiekben, ha nem mersz még egy ilyet se megmondani neki
2015. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg merem de nekem nem ér annyit hogy utána vége legyen és nem kellett volna ide irnod mert a válaszod egy csöppet sem volt hasznos! -.-
2015. febr. 21. 18:21
 7/19 anonim ***** válasza:
egyrészt, kib**z hasznos volt, mert, ha egy ilyet nem mersz megmondani neki, akkor mi lesz később szted ebből a kapcsolatból? majd mindig tied lesz az utolsó szó: "igen drágám", "úgy van drágám", h el ne veszítsd? Ha ennyitől elveszítenéd, akkor már sztem bukott volt a dolog korábban is, persze, ha csak reszelni akarsz, akkor folytasd
2015. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
meg volt már a véleményem a hobbijárol hogy mi nem tetszik és mi tetszik azt mondta nem hagyja abba mert fontos neki Diákolimpiára is tovább juthatnak! mondtam hogy ez igy nem jó ha kevesebbet beszélgetünk de olyan a barátnőm mint az időjárás egyszer nagyon kimutatja hogy szeret valamikor meg nem de legtöbbször nem szokta ma azt mondta hogy nem akar elvesziteni de akkor is távolodik el tőlem !
2015. febr. 21. 18:34
 9/19 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, h mennyit taliztok úgy általában? Itt vagy priviben?
2015. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindennap 7-8 órát szoktunk beszélgetni de 2 hete hanyagol és kezd eltávolodni tőlem egyre több időt tölt a barátnőjével és Kézilabda edzésekre jár akkor 2 és fél órát nem beszélünk ma pl: reggel 30 percet beszélgettünk aztán Lelépett 3 óra hosszára aztán 14:47 kor elment meccsre és most 18:50 van és azota nem írt nem jelentkezett!!
2015. febr. 21. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!