Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megfenyegetett. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megfenyegetett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt nekem egy barátom.Ő szó szerint betegesen szeret engem.Már szakítottunk mert nem bírtam elviselni a veszekedéseket meg az állandó bántalmazásokat.Amikor szakítottunk még emlegette hogy tönkre teszi az életemet.Most van egy barátom akit nagyon szeretek.De a volt barátom az igérete szerint cselekszik,állandóan zaklat telefonon.Mindenféle cigány k.rvának elhordott,meg hogy ha meghal magával visz engem a sírba.Meghogy el fog engem ütni az autóval stb.Most megfenyegetett hogy töltsem fel a telefonját hétfőig 10000Ft-al vagy tönkre fog engem tenni.Már igy is tönkre tett idegileg meg lelkileg de nemtudom meddig fogom még bírni.Nemtudom mit csináljak?!Nagyon félek tőle és bármire képes hogy engem megalázzon és a sírba vigyen.Ha feltöltöm a telefonját meg akkor nekem nem lesz mit ennem.Előbb-utóbb vagy ő fog engem a sírba vinni vagy én nem fogom bírni idegekkel és felakasztom magam :'(
2010. febr. 12. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
semmiképp ne üsd meg mert ő jelent fel téged vagy ha a barátod üti meg akkor őt!
2010. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jelentsd fel!Ha a zsaruk felkeresik majd eltűnik a nagy menő arca neki!

Szánalmas az ilyen ember komolyan...mindig ökölbe szorul a kezem ha ilyet mesélnek...szét kellene rúgni azt a szánalmas,undorító fejét az ilyennek!Majd elfelejtene tőle gyengébbekkel menőzni...kis csicska!


JELENTSD FEL,aztán utána minden lépését meggondolja hisz szem előtt lesz...

Ne tedd magad emiatt tönkre!Csak eléri a célját!

Kitartás!!!

2010. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Már szóltam egy ismerősömnek aki pont a szomszédja.És a nagybátyjával átmentem most este hozzá.Felhívott megint,hogy minek küldtem rá a szomszédokat.Megmondtam neki ha tovább zaklatja a családomat vagy engem feljelentem.Ha megint elkezdi akkor tényleg fel fogom jelenteni.
2010. febr. 12. 21:21
 14/21 anonim ***** válasza:

Télleg mihelyt megint zaklat egyből vagy hívd a rendőrséget vagy ha úgyvan menjé be a rendőrségre és ot jelentsd föl

semmi kép ne veresd meg mer akkor meg aki megverte azt jelenti föl

2010. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak idegesíteni, de mostanában volt egy kettős gyilkosság, ahol szintén az exférfi volt a ludas, leszúrta a nőt is, meg az aktuális párját is feldarabolta, biztos te is hallottad, sokat beszéltek róla a tévében is.

Bár igaz hogy ott a férfi pszichiátriai kezelés alatt állt és mégis kiengedték, aztán már vagy egy hete nem szedte a gyógyszereit.

2010. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

22:33, ha nem akarod ijesztgetni, akkor miért írsz ilyeneket??

Szerintem is jelentsd fel,ha megint megkeresne.

2010. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Legyen bizonyítékod, akár egy felvett beszélgetés akár egy sms e-mail. A felvett beszélgetés vagy az smsben kapott fenyegetés a legértékesebb ebből a szempontból.

Aztán nyomatékosan mondd meg neki, hogy ha még egyszer előfordul feljelented. Csak egyszer és már jelented is! Aztán ha nem bír magával azonnal menj a rendőrségre. Ha van rendőr ismerősöd (vagy akár ismerős ismerőse) beszélj vele, hogy ijesszen rá és tegye helyre.


Ne hagyd, hogy zsaroljon. ÉN biztos beverném a képét. Örülhet, hogy nem én vagyok az exe mert nekem annyira felment volna a pumpa az agyamban a telefonfeltöltéstől, hogy nyomban átmentem volna és megfojtom. Távoltartási végzést kellene kérjen ellenem az biztos, ilyen zaklatások és beszólások után. Nem tudom hogy nem vagy ideges miatta és hogy nem tettél még semmit. MIndenesetre ne hagyd magad mégjobban kikészíteni, jelentsd fel. Ez nem állapot, hogy bántani akar téged. Azért csinálja, mert hagyod. Ha szembeszegülnél vele és látná, hogy nem tud lelkileg megtörni akkor megijedne és feladná. Mert egy kis gyökér...

2010. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amit a 22:33 írt az itt volt nálunk a városban :D Nyugi kérdező, nálatok nem lesz ilyen. Az itteni illetővel komolyabb bajok voltak, ő tényleg beteg volt. A te barátod ennyire nem durva és inkább csak egy szánalmas idióta, nem pedig egy őrült gyilkos.
2010. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Megint én, valamit kihagytam: a szüleivel nem tudsz beszélni? Bizonyítékkal, pl. hangfelvétellel (akár mobilra akár mp3ra felvéve is jó) menj hozzájuk, hogy mindenképp higgyenek neked. El kéne vinni pszichológushoz a srácot.
2010. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

jajj persze a rendőrség, mi?

Nagy lópikulát nem csinál. Nem tudom mennyire olvastátok a híreket, de volt h egy lányt így fenyegetett a pasija, kimentek a rendőrök mert a pasi bemászott (egy késsel!!!!) a kerítésen, és ugye a szülők betelefonáltak a zsaruknak...szóval kimentek a zsernyákok, aztán feltették a pasast a vonatra h mennyen haza. Na rá egy hétre visszament a fiú, aztán leszúrta a lányt is meg a nagyanját is. Ennyit a kib@szott rendőrökről.

2010. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!