Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal egy hete. Természetesen facebook-ra én nem raktam ki mosolygós képeken (megszokott) mást, sem idézetet, sem zenét. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ő nem rég kirakott egy zenét aminek az a lényege, hogy én még szeretem és hogy visszafogok menni, de akkor késő lesz. A legszebb az hogy ő szakított. Ma láttam hogy a volt nőjét aki levolt neki tiltva bejelölte sőt még egyet akivel a kapcsolatunk akaltt volt egy kis incidens és utáltam, szintén tiltásból ismerős lett. Ha ez nem lenne elég lett még egy új lány ismerőse, akinek likeolta a képét is :) Miért akar engem ezzel idegesíteni, ha elvileg békén akar hagyni, és én is hagyjam őt? :) nem értem a felfogását! Előre is köszönöm a válaszokat 18L 19F
2015. febr. 22. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem a fa..szbook-on kene elned az eletedet
2015. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De gyerekek vagytok még...
2015. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban vagyunk :)) voltunk ..:)
2015. febr. 22. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy ne láss tőle frissítést (kikapcsolod a követését), vagy töröld az ismerőseid közül.
2015. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen megvolt :) csak annyira hülye vagyok, hogy megnéztem :)
2015. febr. 22. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
gyerekek
2015. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok a gyerek ha nem ő :) engem nem érdekelt a dolgok facen! nem is csináltam semmi ami a szakításunkra utalna! Ellentétben vele! nem kis időt voltunk együtt! 2 évig :)
2015. febr. 22. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:

A magad érdekében ne nézz rá többet. Tudom, hogy nehéz megállni, de tényleg álld meg. Ne fájjon érte a szíved, csak felejtsd el!

25/N

2015. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem ő volt az első szerelmem :/ nehéz sajnos feledni ,de nincs más lehetőség ezek után! :/ :) Köszönöm! :)
2015. febr. 22. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!