Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy elszólom magam, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elszólom magam, ki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm.Nagyon nagyon szeretem.Ő a mindenem,csak kicsit félek hogy mi van ha véletlenül anyukám előtt elszólom magam olyanokkal hogy "Cicám" vagy hasonló..Vagy ez végülis a lányoknál elfogadott egy átlagos sima barátságnál?tudnám arra fogni ha esetleg elszólnám magam?
2015. febr. 23. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondd el inkább anyukádnak hogy van bnőd. csak büszke lenne rád!
2015. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nah igen....de én lány vagyok.....
2015. febr. 23. 23:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Egy szülő sok mindent eltud fogadni vagy beletörődik, elöbb vagy utóbb ezt is megszokja.
2015. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a kor mennyire befolyásoló tényező?amúgy 28vagyok
2015. febr. 23. 23:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor már bőven el kell fogadnia. Talán jeleket is látott már, hogy Te picit más vagy mint a többi, nem? Sajnos ez olyan, hogy le kell ülni vele egyszer megbeszélni és ha meg is érti elfogadja az még nem jelenti azt, hogy tényleg igy szólithatod elötte vagy megpuszilhatjátok egymást mert legbelül biztos fájni fog neki, hogy a kicsi lánya nem egy férfi mellett van.
2015. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Srác vagyok, de annyit tudok, mondani, hogy konzervatív szülőnek ne mond el nyíltan. Úgyis tisztában lesz a dologgal már az első pillanattól kezdve, mikor megjelensz a barátnőddel egy légtérben, de ettől még érdemes meghagyni azt az illúziót, hogy csak barátságról van szó.


Nyílt szülők esetében meg gondolom nem tetted volna fel a kérdést.

2015. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
persze természetes hogy ha még el is mondanám neki akkor se puszilgatnánk egymást mások előtt.ez nekünk a magánszférába tartozik..csak félek...nagyon konzervativ anyukám és kérdezgettem már tőle régebben hogy mit szólna ha esetleg kiderülne h én is más vagyok mivel pont mert egy ilyen téma a tévében és eléggé kikelt magából emiatt és mikor kérdeztem tőle csak annyit mondott rá hogy hát nagyon nem örülne.de persze mikor én kérdeztem azért jóval higgadtabban reagált...de mégse akarom megbántani esetleg evvel....meg a párom is eléggé fél tőle..mármint nem is anyumtól hanem hogy esetleg akkor nem kedvelné már..ő nagyon szerény csendes visszafogott lány
2015. febr. 23. 23:54
 8/12 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett: nem azt mondom, hogy mondjátok azt, hogy barátok vagytok, hanem csak nem kell névvel illetni a dolgot egyáltalán, HA ez a szülő számára könnyebbé teszi a dolgot.


Normális, gyerekét szerető szülő úgyis a gyermeke boldogságát teszi előtérbe a társadalmi elvárásokkal szemben, akármilyen nagyra tartja azokat. (#6)

2015. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy ha nem is tudja de érzi valamilyen szinten..nem akarom megbántani őt evvel..és próbálok figyelni de néha mikor megfeledkezem magamról akkor megszűnik a világ és néha tényleg csak azon kapom magam h bámulom szó nélkül percekig.szerecsére ilyen még akkor nem fordult elő mikor a szüleim is ott lettek volna...
2015. febr. 23. 23:57
 10/12 A kérdező kommentje:
mikor először jött hozzánk annyira zavarba voltam/voltunk barátnőmmel...és tény h sok lány barátom van és van h itt is alszanak nálam..szóval maga az itt alvás nem lenne feltünő..csak annyira zavarba tudok lenni néha..és rajtam minden érzés meglátszódik
2015. febr. 24. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!