Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy elszólom magam, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elszólom magam, ki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm.Nagyon nagyon szeretem.Ő a mindenem,csak kicsit félek hogy mi van ha véletlenül anyukám előtt elszólom magam olyanokkal hogy "Cicám" vagy hasonló..Vagy ez végülis a lányoknál elfogadott egy átlagos sima barátságnál?tudnám arra fogni ha esetleg elszólnám magam?
2015. febr. 23. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért megjátszani se érdemes magatokat előttük, hiszen az idővel ahhoz vezet, hogy kevesebbet fogtok találkozni.


Szvsz elég, ha elkerülitek azt a homoszexuálisok által folyton elkövetett hibát, hogy mások szájába rágjátok a "helyzetet". Erre reagálhat a szülő úgy, hogy csendben elfogadja, rákérdez, vagy esetleg kiprovokál egy veszekedést a témában.

2015. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nekem egyébként régen volt fiú párom..de valahogy sose éreztem azt hogy meg van a helyem..és most mellette ha vele vagyok egy olyan szintű nyugodtság tölt el amit még sose éreztem..és ezt is még szoknom kell.v nem tudom h mondjam
2015. febr. 24. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!