Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs gyakorlatilag egyetlen ilyen lány sem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat ismerkedem

lányokkal. Randiztam mostanában gimis,

egyetemista, fiatalabb, idősebb, valamint

külföldi lánnyal is. Mindenkinél

ugyanazt tapasztalom, hogy szeretnek

bulizni, piálni stb... Miért nincsen olyan

lány, aki csinos, jól néz ki, nem bulizni

járogat, érdeklik a világ dolgai,

okos,művelt és vevő a romantikára?

Régebben én is sokat jártam bulizni de

már kinőttem ebből. Most ott tartok,

hogy sokkal jobban meg fog egy lányban

az, ha szeret tanulni, könyveket olvasni,

mint ha diszkóba járna. Nem

panaszkodni akarok, mert tudok

barátnőt találni, de olyan lányt nem

tudok mint akit jelemeztem. Másoknak is

van ilyen élménye a lányok kapcsán?21f


2015. febr. 24. 18:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok és mégis egyedül élek. Már kezdem azt érezni, hogy velem van a baj és nekem van defektem, amiért egy férfinak sem kellek komoly kapcsolatra, mert mind csak szexet akar.
2015. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azért én azt túlzásnak tartom, h egy ilyen lány sincs, mert vannak, és szerintem nem is kevesen, csak szerintem nekik a legnagyobb részük már foglalt, a másik meg (ahogyan azt már előttem is írták), h az ilyen lányok visszahùzódóbbak. Ezt úgy értem, h pl inkább olvasgatnak, tanulnak, stb otthon, mint, h olyan közegben mozognának, ahol ismerkedni tudnánk velük.. :( Én is sokat agyaltam ezen, mert én is hasonló beállítottságú vagyok, és hasonló dolgokat preferálom a lányokkal kapcsolatban. És sajna még nekem sem sikerült ilyet találnom. (legalábbis kapcsolati szinten) De nem adom fel a reményt. 27/F
2015. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Na jó komolyan nem értem.. Mi a jó édes francért probléma az, ha valaki nyitottabb és eljár néha kiereszteni a gőzt a barátokkal. Attól, hogy valaki szeret bulizni, még tanulhat jól, lehet művelt és lehet ugyanúgy romantikus is..


Akikről te beszélsz azok a szobájukban kuksolnak azért nem találod őket. Nézd semmi bajom a csendes csajokkal, sokat ismerek, de azok is kimozdulnak néha szórakozni és mindegyik értékes ember. Annyira fekete-fehéren látják az emberek a dolgaikat, hogy az már szánalmas.


Ezért nem találsz te senkit, mert álomvilágban élsz. Egy személyiség többrétegű, amit jó esetben meg akarsz ismerni és ne néhány kitalált baromság miatt osztályozd az embereket 2 csoportba.

2015. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

82%-osnak:

Én már láttam bulizó lányokat nem is egyszer, rendkívül közönségesen és vulgárisan beszélnek/viselkednek, ami számomra, és sok más srác számára is elfogadhatatlan! Ezek az iszogatások, bulizgatások már jóval túllépik a normálisnak nevezhető kereteket! Mindenki szeme láttára a járdán végzik el a dolgukat, köpködnek, hangosan röhigcsélnek! Ez egyáltalán nem normális!!

2015. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ilyen lányt miért buliban keresel?
2015. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nézd utolsó, vannak ilyenek is persze, sose tagadtam. Én bevallom szeretek inni társaságban és voltam már nagyon kész is. Szerencsére iszonyat jól bírom az alkoholt így meg tudok inni annyit ami 3 emberre elég, DE tudok mértéket tartani, hogy 2 lábon haza tudjak menni.


Nézd én is értékes csajokat keresek. Nem is volt emiatt még normális kapcsolatom, de adok egy tippet. Ha látsz egy olyan lányt, aki bunkó és elfogadhatatlan módon viselkedsz.. remélem nem lepődsz meg a válaszon : de magas ívből lesz*rod. Hülyéből mindig is több volt elkerülhetetlen, hogy olyannal találkozz, amivel nem szeretnél.


Az baj tudod, hogy ezzel a fekete-fehér látásmóddal egy csomó lehetőségtől fosztjátok meg magatokat. Mindenki csinál olykor-olykor baromságokat köztük jómagam is, de ez még nem elítélendő.Viszont ez nem egyenlő azzal amit te leírtál, remélem érted mire akarok kilyukadni. Aki bunkó és idióta azzal nem foglalkozol, aki meg értékes arra érdemes időt és energiát szánni. Mindent lehet intelligens és értelmes keretek közt művelni innentől kezdve felőlem valaki járhat szórakozóhelyekre is minden héten, ha az jólesik neki.

2015. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*viselkedik
2015. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%-os, aki iszik, az előbb-utóbb megzakkan... Én nem tudok bízni egy ilyen lányban, akármilyen normálisnak tartja magát...
2015. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy megzakkan? Nézd megértem, ha valaki nem szereti az alkoholt és nem szimpatizál vele.. de azért ne éljünk már hülyeségekkel együtt.


A volt barátnőm pl. szívbaj nélkül meghúzta az üveget, de ő se zakkant meg tőle így nem értem miről beszélsz. Aztán ő tényleg olyan csaj volt, akiért minden pasi összetette volna a két kezét.

2015. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Megzakkanás alatt azt értem, hogy elszabadul a pokol... Jönnek az egyéjszakás "kalandok", a "nem emlékszem semmire" szituk, feltűnő, nem racionális viselkedés, hülyeségeket beszélés, hidd el, sok ittas lánnyal találkoztam már sajnos, és tudom miről beszélek! Akaratlan találkoztam velük amúgy, nem próbálkozom ilyeneknél!
2015. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!