Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs gyakorlatilag egyetlen ilyen lány sem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat ismerkedem

lányokkal. Randiztam mostanában gimis,

egyetemista, fiatalabb, idősebb, valamint

külföldi lánnyal is. Mindenkinél

ugyanazt tapasztalom, hogy szeretnek

bulizni, piálni stb... Miért nincsen olyan

lány, aki csinos, jól néz ki, nem bulizni

járogat, érdeklik a világ dolgai,

okos,művelt és vevő a romantikára?

Régebben én is sokat jártam bulizni de

már kinőttem ebből. Most ott tartok,

hogy sokkal jobban meg fog egy lányban

az, ha szeret tanulni, könyveket olvasni,

mint ha diszkóba járna. Nem

panaszkodni akarok, mert tudok

barátnőt találni, de olyan lányt nem

tudok mint akit jelemeztem. Másoknak is

van ilyen élménye a lányok kapcsán?21f


2015. febr. 24. 18:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Áhhá, haver te tényleg nem érted miről akarok neked beszélni.


Mindenki életében előfordul 1x, hogy túl sokat iszik. Szerintem ez megbocsátható. De az, hogy züllött részegre iszod magad és tombolsz az még mindig nem egyenlő azzal, hogy elmész a barátokkal iszogatni. ismétlem. MÉRTÉK és máris nem egy hányásban fetrengő húsgolyó lesz az illetőből. Komolyan állj már le ezzel az általánosítással a saját érdekedben.

2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 cynicissm válasza:
Pont ezért szeretett belém a mostani barátom,mert nem vagyok olyan mint a mai lányok. Hidd el hogy vannak,csak rossz helyen keresed Őket.:)
2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!