Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam vagy inkább hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vagy inkább hagyjam a lányt? 21/F

Figyelt kérdés
2 hete találkozok egy lánnyal,eddig kb 6x randiztunk és már találkozásnál is csókkal köszönünk.Azt mondta hogy már mesélt rólam a szüleinek,barátnőinek is,azt mondja hogy örülne ha összejönnénk és mnnyire örül hogy megismert.Viszont egyre kevesebbet ír de fogunk még a héten is találkozni.Azt mondta hogy òvatos mert nem szeretne "koppanni".Én viszont elbizonytalanodtam kicsit mert úgy érzem hogy beleszerettem és félek hogy nem lesz végül semmi ebből a kapcsolatból de én nem bírnék ki megint egy csalódást,legutóbb is nagyon kivoltam hetekig és most megint kezdek elszomorodni.Az is megfordult a fejemben hogy inkább én megírom neki hogy hagyjuk az egészet mert nagyon félek hogy nem fog ez összejönni :( . Szerintetek mit csináljak?
2015. febr. 26. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem utal arra, hogy ne jöhetne össze. Próba szerencse.
2015. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye bro :S én is sokszor ráparázok,aztán kiderül hogy tök fölösleges volt.Az hogy kevesebbet ír szerintem teljesen okés mert 2 hét alatt 6 randi,nájsz.Ne nőj a fejére,és próbáld meg vele a kapcsolatot,elvégre soha nem fogod megtalálni a hozzád illőt ha mindig meghátrálsz!Sikerülni fog az hajrá :)
2015. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
feladod mielőtt megpróbálnád? később ezt nagyon megbánhatod...miért a rossz dolgokra gondolsz? miért nem a jókra? a lehetőségekre? szerintem a jelek alapján simán összejöhet, sőt!
2015. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont miattad ne jön össze, nem veszed észre? ne legyél már ekkora beszari idióta
2015. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetszik? Akarod? Akkor mi a baj?

Visszahúzódott. Na és. Lehet, hogy valaki azt mondta, túl sűrűn találkoztok és biztos Neked sok lesz. Ha itt elbizonytalanodsz mi lesz később?

Egyet "tegyél": tudd, hogy mit szeretnél. Legyél határozott, férfias és csináld azt amit szeretnél (amíg ezzel mást nem bántasz). A többit a tutyimutyiságot és egyik lábról a másikra állást felejtsd el, mert ha van amiben minden nő egyforma az az, hogy az utóbbi viselkedést utáljuk.

2015. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!