Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ex pasija?

Figyelt kérdés
Na szóval..Van egy fiú nagyon tetszik én is tetszek neki. De a legjobb barátnőm "járt" vele. (még általános iskola 4. osztályba) most 8.-osok vagyunk, de a barátnőm mégis haragudna érte ha járnánk, pedig azt mondta nem tetszik neki a fiú. Nem tudom mit csináljak, egy helyre megyünk továbbtanulni barátnőmmel és a fiúval is. Szerintetek járhatok vele vagy nem?

2015. febr. 27. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnődnek is tetszik, csak nem vallja be..
2015. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kendrazoltan ***** válasza:

Na természetesen vártam az ilyen hozzászólásokat és ne haragudj, de én nem engedek ebből, de ez csak az én hitvallásom, amit nem követendő példaként állítok mindenki elé, mint azt írtam is: ez csak a saját hozzáállásom. Tudom, hogy mindenkinek van olyan ismerőse, aki ilyen kapcsolatból találta meg az igazit, lett nagy szerelem, hetedhét országra szóló lakodalom, 35 gyönyörű kisbaba, kacsalábon forgó mesepalota is...sőt...mostanra már biztosan mindenkinek minden ismerőse ilyen kapcsolatban él, ami maga a tökély. Ha valós, amit leírtál, akkor gratulálok nekik, őszintén és szívből, viszont akkor ők azok az 1 a 100-ból, akiknél ebből jó dolog sült ki...mint azt a kérdező leírta: ők általános iskolások, 14-15 évesek. Mire láttok nagyobb esélyt? Arra, hogy a sráccal egy életfogytig tartó csodakapcsolatuk lesz, vagy arra, hogy feldob egy barátságot egy maximum 2 hónapos gyerekszerelemért...aki nem tudja a választ, az magára vessen...


29 vagyok

2015. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kendrazoltan ***** válasza:

Szemléltetésnek egy példa, ami kissé elrugaszkodott és túlzás, de minél nagyobb a kontraszt, annál tisztább a jelentése:


Van egy ismerősöd, aki elkölt 1.000.000 forintot lottószelvényre és nyer 1.000.000.000 forintot az 5-ös lottón. Feljössz erre az oldalra és látod, hogy valaki azt kérdezte, hogy elköltsön-e 1.000.000 forintot lottószelvényre. Te - a hozzászólásod alapján - azt tanácsolnád neki, hogy "hát persze, mert egy ismerősöm éppen ezt csinálta és nyert 1.000.000.000 Forintot..."

Tetszik érteni? Erről beszélünk...

2015. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kendrazoltan ***** válasza:
bocsánat, az kimaradt, hogy a #9-re válaszoltam fent...
2015. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!