Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálsz Valentín napon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz Valentín napon, ha épp nincs senkid? én 3 hete szakítottam-. - és most tök sz*r érzés :S

Figyelt kérdés
nemet, kort kérek közsi :D
2010. febr. 13. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Megebédelek a családommal, aztán irány a vonat, albiban kipakolok, tanulok, és alszok. Társaságba inkább nem megyek, meg kerülöm a párokat :) (én 4 hónapja...)


23/f

2010. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kiverem vagy 3-szor.

22/f

2010. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gyertek el szolnokra rendezek egy partit szingliknek :D
2010. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat alszok mint még soha
2010. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amig nem volt barátom,addig se törődtem ezzel a nappal,most se nagyon.Figyu,ez csak egy hülye amcsi ünnep,semmi jelentősége nincs:a szerelemben az a szép,hha igaz,akkor mindig tart...nekem ez az ünnep kicsit olyan,mintha "nahh még egy évet megéltünk 1ütt,de ügyesek vagyunk" üzenete van.Amúgy most se csinálunk semmi extrát,csak azt,mint máskor,ajándékot is csak azért vettünk egymásnak,mert 1.évben nem beszéltük meg,így kellemetlen lett vna,ha nem viszonzom,attól függetlenül szeretek neki vásárolni,de nem úgy tekintem ezt az ajándékot se,h fuhh EZ valentin-napra lesz.Nem szeretem ezt az "ünnepet",nincs értelme.

20/L

2010. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért ameddig nem volt senkid addig mit csiáltál kb 12 évesen?
2010. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

semmit. azt amit szoktam amikor nincsen senkim.. bár nem lenne rossz ha lenne valakim :S

16/f

2010. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem is érdekel ez a nap! ha lenne valamim más lenne dehát most nem fogok szomorkodni. egy valentin napom se volt úgy hogy volt valakim. addigra mindig átvertek...szal....sose ünnepeltem
2010. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan azt,mint máskor:másnaposan döglök az ágyamon,cigit töltök,sörözök. 19/F
2010. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen kb engem is mindig ilyenkorra basztak át.. hát szar ez
2010. febr. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!