Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzt kell keresnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kell keresnie havonta egy nőnek, hogy el tudjatok képzelni vele akár egy életet?

Figyelt kérdés
A kérdés férfiakhoz szól :D És nyilván nem véletlenül kérdezem. Sosem érdekelt, hogy kinek milyen vastag a pénztárcája, de az első alkalommal, hogy a párom (?) lényegesen többet keres nálam, felütötte a fejét az anyagi herce-hurca, mert én csak alacsonyabb életszínvonalat engedhetek meg magamnak. Tehát nem tudok minden olyan programon részt venni, amit ő kigondol és szeretne csinálni. Továbbá ő így nem látja a közös jövőnket. Következő alkalommal nem szeretnék ilyen problémával szembesülni, ezért érdeklődöm, hogy mi az általános vélekedés. (Mikor megismerkedtünk még nem keresett nálam annyival többet mint mostanság.)
2015. márc. 1. 02:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szeretjük felélni? Budapesten élek albérletben. Ha nem szeretném sem tudnám nem felélni. 18 éves koromtól a haláláig eltartottam édesanyámat, így elhúzódott a továbbtanulás is. Most nyögök két iskolát munka mellett. Nem nagyon van miből félretenni sajnos. Üzletasszony típus nem vagyok, kutyakaját meg nem fogok csomagolni Németországban, csak hogy anyagilag jobb legyen, miközben boldogtalanná tesz a munkám. Szóval befejezem az iskolákat, és utána talán szóba jöhet külföld, meg a tartalékolás. Legfeljebb ha addig nem kellek senkinek, akkor vénlány leszek :) Amíg engem nem érdekel, hogy kinek mennyi van a számláján, addig nekem sem kell olyan, aki a fizetésem alapján dönti el, hogy boldog-e velem, és megtisztel-e azzal, hogy családot alapít velem. Nem értem ezt a mai világot, de tényleg. Mintha egy másik dimenzióban élnék. És talán én vagyok a nem normális, hogy a sok pénzzel ellentétben tudom azokat a dolgokat nyújtani, ami szerintem egy nőtől alap elvárás lehet. Szeretek szeretni, gondoskodni, csinos lenni, kedves lenni, hűséges, toleráns, érzelmi biztonságot adni, ilyenek. Ezektől érzem nőnek magam. A munkámban meg az tesz boldoggá ha segíthetek másoknak, emberekkel foglalkozhatok... Nem vagyok tökéletes, nem is keresem halálra magam, de elborzaszt a gondolat, hogy anyagi helyzet alapján kelljen párt választanom, mert aki többet keres nálam, annak soha nem lehetek elég jó. Tessék, most meg úgy vinnyogok itt mint egy 20 éves fruska. De már ndm törlöm ki, ha bepötyögtem ezt a sok zagyvaságot, ráadásul telefonon :D
2015. márc. 1. 03:32
 12/27 A kérdező kommentje:

Én meg egy évig tartottam el az amùgy hasonló keresettel bíró exemet, mi után munkanélküli lett. És mégcsak fel sem róttam neki, hiszen természdtes, hogy a bajban is társ az ember. Cserébe megdugott pár csajt.

Megesik, nem mindenki becsüli aki vagy ami van neki :)

2015. márc. 1. 03:38
 13/27 A kérdező kommentje:
Elnézést az elgépelésekért :)
2015. márc. 1. 03:42
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

"Elnézést az elgépelésekért :)" - Semmi gond.


"Én meg egy évig tartottam el az amùgy hasonló keresettel bíró exemet, mi után munkanélküli lett." - Engem nem kellett eltartani, csak épp nagyon pengeélen táncoltam a rossz anyagi helyzetem miatt akkoriban.


"És mégcsak fel sem róttam neki, hiszen természdtes, hogy a bajban is társ az ember" - Igen ennek így kellene működnie.


" Cserébe megdugott pár csajt. " - Nagyon kedves gesztus volt tőle, gondolom örültél neki :D


"Szeretjük felélni? Budapesten élek albérletben. Ha nem szeretném sem tudnám nem felélni. " - Hidd el mindig lehet félretenni. Én mikor kijöttem ide még hajléktalan is voltam. Ami kis pénzt sikerült szereznem annak egy részét félretettem későbbre, sőt még a templomban is mindig adtam belőle egy picit, mert attól jobban éreztem magam, hogy én is adhatok valamit :)


"Most nyögök két iskolát munka mellett" - A legnagyobb hülyeség. Én is programozónak tanultam, mégse kaptam benne munkát Magyarországon anno és jelenleg sem abból élek. Maradt hobbi... Igazából a papírok nem tesznek gazdaggá, a tudás már annál inkább. Az iskola mellett meg gyakran nem marad időd igazi hasznos tudást szerezni.


"Üzletasszony típus nem vagyok" - Akkor hosszú távon felejtsd is el az anyagi biztonságot. Egy jó üzletember elvárja, hogy a párja is jó üzletasszony legyen. Az egyszerű melós meg úgyis elissza az utolsó fillért is.


"kutyakaját meg nem fogok csomagolni Németországban, csak hogy anyagilag jobb legyen, miközben boldogtalanná tesz a munkám." - Csináltam én már rosszabb munkát is. És mégis boldoggá tett, mert többet kerestem, mint előtte :)

Ha előre akarsz jutni akkor ne válogass. Ne akard megtalálni az egész életre szóló biztos és kényelmes munkahelyet, mert az amúgy is lehetetlen manapság. Inkább vállald előbb azt amit kapsz, aztán lehet fejlődni. Csak akkor hagyd ott, ha már biztosra van egy jobb. Sőt az se baj, ha párhuzamosan több munkád is van. Én jelenleg három cégnek is dolgozok és emellett még a saját befektetéseimre és üzleteimre is szánok időt, egy munkahely elvesztése már nem igazán viselne meg.


"és megtisztel-e azzal, hogy családot alapít velem" - Az a baj a nők többsége csak beszél a családalapítási szándékról, valójában meg kézzel-lábbal védekeznek ez ellen. Pl ha egy férfi védekezés nélkül akar szexelni az azonnali szakítóok :D

Szóval ezt gondold át. Ha te is bogyót akarsz szedni, gumit használni, vagy csak egyszerűen azt mondani a férfinak, hogy majd csak X hónap vagy év után engeded, akkor valójában te nem akarsz családot, komoly kapcsolatot. Nekem pl ebből is nagyon elegem lett, ha egy nő tényleg komoly kapcsolatot akar tőlem, akkor bizonyítsa is be. Én hajlandó vagyok rá, ha ő nem akkor viszlát, keressen más játszótársat, nekem nincs időm és energiám alkalmi kapcsolatokra.


"Szeretek szeretni, gondoskodni, csinos lenni, kedves lenni, hűséges, toleráns, érzelmi biztonságot adni, ilyenek." - Ezt rengeteg nőtől hallottam már. Aztán kiderült hogy mégse gondolták komolyan. Mondani könnyű, bizonyítani kell.

2015. márc. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 B.Dávid ***** válasza:
Kb annyit h éhen ne dögöljünk. Viszont ha én lennék olyan pozícióban h csak az én fizetésem elég, akk az se jelentene problémát ha a párom munkanélküli. Legalábbis egy normális nő esetében, viszont ilyenkor azért a háztartás túlnyomó része rámarad
2015. márc. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

51%-osnak:

Kedves tőled, hogy próbálsz segíteni, szóval nem rosszból írom, amit írok. De ne gondold már, hogy csak egy Igaz Út létezik a boldogság felé :D Oké, te most "sokat" keresel, téged ez boldoggá tesz, nekem is van kinn pár barátom, akik majdnem ennyit keresnek, de én pl nem laknék 12-en egy kis albérletben meg ilyesmik :D Nem minden a pénz, ha közben nem élvezed az életet, akkor mire tartalékolsz. Tudod ez ilyen tipikus, hogy az ember mindig várja a hétvégét, aztán várja a nyári szünetet/szabadságot, aztán várja a nyugdíjas éveket. Aztán meghal és csak várt meg gyűjtögetett egy életen át.

2015. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A mi háztartásunk nettó 600-ból él egy hónapban

Magas CHF hitel, 3 gyerek, rezsi, autó, iskola, stb

Oszd vissza

2015. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Esetleg fizethetné neked is, ha veled szeretné eltölteni a szabadidős tevékenységeit. Nem benned volt a hiba. Nem vagyok egy kitartós típus, de ha megengedhetném magamnak, bizony fizetném a barátnőm részét is, hasonló helyzetben.
2015. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem a pénz mennyiségének kérdése. AZ elvárás, hogy keresőképes legyen, hasznosan töltse az idejét, értéket teremtsen, de maga a pénz mennyisége nem.

Az is előnyös, ha a saját kis privát igényei (szoli,fodrász,műköröm,szoli,stb) nem nyúlnak túl a keresetén. A közös költségek már mehetnek az enyémből, az nem zavar. Azért van a fizetésem, hogy megosszam a szeretteimmel. Úgy se fogom a sírba magammal vinni. Élvezni akarom az előnyeit, amibe egy méltó partner is beletartozik.

2015. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
A helyzeted nagyon ismerős, csak én ffi vagyok. Csak a lakás, suli elviszi a pénzem, ha programot szeretnék valakivel kétszer meg kell gondolni, hogy a 20-30 fizu utáni maradékból mire költök. Vicces, mert 10 éve is ugyan ennyit kerestem, csak sokkal többet ért, rengeteget utaztam. Ez egy ördögi kör: amíg nem fizetitek ketten a lakást addig nincs pénz programokra, na de hogy ismerkedsz akkor? :-)
2015. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!