Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozna a lányról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozna a lányról a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a lánnyal, minden tökéletesen működik. Azonban már az első-második randin feltűntek apróságok. Együtt vacsoráztunk segítettem róla levenni a kabátját és Calvin Klein volt, a felsője meg Tommy Hilfiger. Nem vagyok annyira képben ruhákat illetően de ezek elég drágák Magyarországon... Ezen kívül kiderült hogy dolgozik is és magát tartja el. Voltam náluk otthon vidéken és nem túlzok hogy városi szemmel nézve egy palotában él, szaunával, óriástévével, 3 kocsival meg ilyesmik. Szóval nem csóró a hölgy. Ennek ellenére nem az a pénzes pi*csa, rendkívül gondoskodó, ágyba hozza a reggelit, szeretjük egymást, csak előjött benne az az érzés hogy nem vagyunk egy szinten. Nekem csak alkalmi munkáim vannak (bár magam így is el tudom tartani és őt is elviszem ide-oda). Titeket zavarna egy ilyen helyzet?

20/F, 20/N


2015. márc. 1. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
EGy szóval sem írtad, hogy nem ő teremtette meg te 6ökör.
2015. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ő nem a villában él hanem albérletben Pesten. És azért dolgozik és tartja el magát hogy függetlenedhessen a szüleitől, mert nem szereti hogy mások pénzéből van el és ez alapján ítélik meg.
2015. márc. 1. 12:20
 13/18 A kérdező kommentje:
A "voltam náluk otthon vidéken"-ben számomra benne van hogy náluk, azaz a családjánál. De úgy látszik nem voltam egyértelmű.
2015. márc. 1. 12:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 kommented után végülis mi a problémád?
2015. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hogy magasabb életszínvonalhoz van szokva és hogy "nem vagyunk egy szinten". Hosszútávon ez nem probléma?
2015. márc. 1. 12:30
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem...ahogy írtad te is dolgozol, gondolom majd nem csak alkalmi munkáid lesznek és ha hosszú lesz a kapcsolatotok összeköltöztök,akkor meg már mehet a közös kassza így mindenféle különbség eltörlődik.
2015. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem zavarna,mert alsóbbrendűnek érezném magam.Hiába szeretjük egymást.
2015. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavarna, hogy a barátom így gondolna rám...meg a kommentelők rosszmájúsága. Valahogy azt senkit nem zavar, hogy átlag színvonalú lányok is hasonló márkákkal járkálnak, és otthon laknak, de mihelyst valaki kivételes anyagi helyzetben van, máris jön a szöveg, hogy persze, mert a szülei alá tolták, meg megvették neki. Miért másnak meg? Hány ember keres ténylegesen munkát 20 évesen?

Ha ti szüleitek lennének ilyen helyzetben, ők is mindent megtennének, hogy a gyerekeiket támogassák. Nem értem mi ez a nagy irigység.


Kedves kérdező, én voltam ugyanilyen helyzetben, és én voltam a lány helyében. Szüleim a családjukat adták fel a nagy házért, hiszen állandóan dolgoztak, mi meg egyedül voltunk otthon, mihelyst tudtam, már egyedül utaztam órákat haza, mert ők munkában voltak. Hidd el nem boldogít a nagy ház ennek tudatában, főként, hogy NEM AZ ÉN PÉNZEM. Ha kapok valamit, elfogadom, egyébként én is dolgozom, és tanulok, de tudatában vagyok annak, hogy nem én kerestem meg. Már évek óta bűntudatom van, hogy el kéne már tudni tartani magam, jövőre lesz meg a mesterdiplomám (két alapdiploma mellé), így addig sajnos várnom kell.

És igen, engem pl. marhára zavart, hogy anno a barátom folyton kiemelte, hogy nekünk mennyivel jobban megy, nekik meg adósságaik vannak. (Ennek ellenére az ő havi apanázsa se volt kutya, hiszen ő pl. albérletben lakott, én meg otthon... úgy látszik ezt mégis megengedhették maguknak... dolgozni nem dolgozott mellette.)

Mindig én éreztem magam kínosan, meg rosszul, hogy nem kell kuporgatnunk, mikor az egyik kedves barátnőm még gimnáziumban azzal szekírozott, hogy nekünk aztán minden könnyebb, mert gazdagok vagyunk, meg, hogy milyen szép házunk van, onnantól fogva nem nagyon mertem embereket hazavinni, mert majd biztos elítélnek. Srácokkal ugyanaz a helyzet, félek, ha megismerkedek egy olyan sráccal, akinek sokkal nehezebbek a körülményei, biztos azon fog morfondírozni, hogy lenézem-e, vagy kínosan nekiáll bizonygatni.

A legjobb, amit tehetsz, hogy nem pörögsz ezen. Hidd el, nem az ajándékokkal lehet őt lenyűgözni, ha valaki tényleg nem anyagias, az ő, hiszen neki már nem azon kell pörögni, hogy mikor élhet majd luxusban, mikor fog ki egy olyan palit.

Inkább emberileg nőj föl mellé, ha TÉGED zavar, akkor vállalj másmilyen állást, ha őt nem zavarja, akkor meg örülj neki. És főként ne veszítsd el őt, mert a bizonytalanságaid befolyásolnak.

Másra meg nem kell hallgatni. ha a lakhatása biztosított, és dolgozik, simán lehet már diplomája, és el is tudja magát tartani.

23/L

2015. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!