Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélgetünk a barátommal. Sokszor ő hív fel (pár hete a távolság miatt nem tudunk találkozni).

Most sportversenyen van. Péntek-vasárnap. Mindig beszélünk! Mikor a barátaival volt, akkor is beszéltünk telefonon, tegnap is írt, pedig nagyon fáradt volt. Ahhoz képest ma csak egy laza futása volt. Persze, nem sajnálom tőle, élvezze meg legyen most a barátaival, ha akar menjen bulizni, tényleg nem sajnálom tőle. De bármikor bármi volt, válaszolt! Ha egy 5 perce volt zuhanyzás előtt, ha a repülőtéren volt az utolsó ellenőrző kapunál, ha a barátaival beszélt - még ki is hangosított, hogy küldjek nekik üzenetet, meg mondta, hogy szerette volna hallani a hangom, mert szerencsét hoz -, minden helyzetben felhívott úgyis, ha nem én kerestem (nem én kértem meg erre, magától csinálja). Ma látta az üzenetemet, fenn is volt jó párszor, de nekem nem válaszolt. Vajon miért nem válaszol?

Tudom, ne akadjak rajta ki, de furcsa, hogy aki minden helyzetben elérhető, most miért nem válaszol?


2015. márc. 1. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak annyi ideje van, hogy fellessen facebookra (gondolom ott beszélgettek), és később fog válaszolni. Legyél türelmes, nekem eszembe se jutna agyalni ezen. Vagy éppen mással beszél, arra van ideje, hogy neki válaszoljon és neked később fog. Mert szerintem ő sem gondolja azt, hogy te ki fogsz akadni ezen, csak mert késik a válasz...
2015. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!