Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lekoptattam, de megbántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptattam, de megbántam, mit tegyek? :S (lent)

Figyelt kérdés
van egy srác aki felvett msn-re beszelgettünk éslhivott vhová. találkoztam is vele az adott helyen ő a haverjaival vt én meg az enyémeimmel. aztán nemjött oda csk köszönt. utánna viszont a haverja odaráncigálta hozzám xDaztán beszélgettünk meg elvoltunk dee egy idö után tul nyomulos lett. és akkor kissé hüvös lettem vele. de olyan vt min egy kullcsancs mindig a nyakamon vt meg meg nyomlut ugy h megfogta a kezem átölet,ölegetett meg iylesmik. aztán bnömnek mondtam h koptassa le vhogy és akk megmondta neki h én nemaakrok töle semmit. utána persze a csávo odase jött hozzám. de utánais folyamatosan bámult. akkor örültrem h békén hagyott .deee bánom h lekoptattam.:S Meggondoltam magam. mit csináljak??:S
2010. febr. 13. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Késő bánat, *azmeg.
2010. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Futurare ***** válasza:

Minek az ismétlés????


M.H.

2010. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De mivel voltam ilyen helyzetben, mint a srác, kegyetlenül nyomulnod kell majd. És tedd is meg.
2010. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérd meg anyádat, hogy tanítson meg helyesen írni b@zmeg.
2010. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legelső jól írta ne most rinyáljál akkor lett volna eszed!
2010. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer így tettél, a büdös életben nem fog újra próbálkozni, azt remélem te is átérzed...:S Kicsit érettebben is gondolkodhattál volna.
2010. febr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért szegény kiscsajt oltjátok le ??A pasi nyomult rá elsö alkalommal..És sztem ezt1 normális csaj se hagyná! Én is tettem már ilyet, és meg is bántam,majd elmondtam a srcának hogy szeretem(mert szerettem:)) és mindent újrakezdtünk :) ennyi az egész ! :P 17/L
2010. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszii a rendes válaszokat :D

beszéltem vele és tök rendes vt. elmondtam neki h azért koptattam le mert zavart az h ennyire rámmászik. megértette aztmonda lassit és ennyi. :D

2010. febr. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!