Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalnátok gyereket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok gyereket, ha tudnátok, hogy a genetikátok rossz, több örökölhető betegségetek is van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb betegségről van szó, ami szenvedést okozna a gyerekemnek és nehezítené a szülőséget is, akkor semmiképpen nem szülnék saját gyereket. Mivel nagyon vágyom az anyaságra, így ebben a helyzetben mindenképpen örökbefogadáson gondolkoznék.
2015. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A legtöbben a saját önző vágyaik miatt "leszarják" a dolgot. Érted, kit érdekel ha a gyerek beszopta, ha nekem jó.


Ha tehetném kb a családfámat írtanám ki, mert ilyen rossz kombináció ami létrehozta ezt a kreatúrát ami én vagyok - nem lett volna szabad megtörténnie. Cukorbetegség, szürkehályog, fogínysorvadás, függőégekre való hajlam, öröklött lelki eredetű agybajok, vérszegénység, derékbcsípődős betegség, porckorongkopásra való hajlam, allergia, magas vérnyomás, fekély, túl sok gyomorsav, hízékonyság, aranyér, részleges fitymaszűkület, migrén... Bónuszként még jó ronda is vagyok. (Kösz felmenőim)


2 jó van csak: rákra kicsi az esélyem + sosme vagyok megfázva.

2015. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetben vagyunk mi is, de biztosan vallanank mert nem egy durva betegség.
2015. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, márpedig simán fennállhat a dolog.


SLE, és öröklődik a génhiba, ami okozza. Anya meghalt benne, és nálam is bármikor kijöhet.

2015. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!