Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább 2 gyermekkel?

Figyelt kérdés
Van 2 kisgyermekem akiket nagyon nagyon imádok és szeretek!kB..1 éve már,hogy sajnos a párom és közöttem megromlott a kapcsolat..de nagyon. fő ok valószínű az,hogy már nem szeretem szerelemből..Tisztelem,szeretem mert ez így van,de már nem úgy..Ennek oka valószínüleg az,hogy az évek során nagyon sok bántást kaptam tőle szavakban..És sosem éreztem magam nőnek mellette,sokszor leszólt..Amikor megszültem az első gyermekem,nagyon elvoltam hízva,és nem volt sokáig közöttünk semmi szerelmi kapcsolat..Eltartott ez 2 évig..De kitartottam,elnéztem mindent..Nos máig odáig jutottunk,hogy igaza van..szeret hiánya van és elhanyagolt..igazából most ő érzi úgy magát ahogy én a kisfiunk születése után..És nagyon sajnálom is..de képtelen vagyok már őt úgy szeretni és közeledni hozzá,hiába próbálkozom és szeretném legalább a gyerekek miatt,de nem megy..És tudom,hogy ez a kapcsolat nem jó neki,nekem se de főleg a gyerekeknek sem..Mit tegyek? Kééptelen vagyok új életet kezdeni..nem is lenne hol..:( Van valaki akinek sikerült az új élet? És van jogom kivenni a gyerekeimet abbóla létből amiben most vannak?Itt mindenük meg van..én ezeket nem tudnám nekik biztosítani :( Van ehhez jogom?1 éve áldozom magam ez miatt de nem tudom meddig tudom ezt így csinálni..

2015. márc. 3. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem igaz, hogy a gyerekeknek a pénz nem számít, csak anya boldogsága. Fenét, hallgass arra a válaszolóra, aki gyerekekként írt, hogy milyen hàlás a szüleinek, mert tekintettel voltak rá, és őt taníttatták válás helyet.


Igazából, ha otthon a két fél tud inteligens ember módjára egymás mellett élni, és nincs üvöltözés és kés dobálás, akkor a gyerekeknek az anyagi biztonság kell, illetve, hogy anya és apa együtt, minden nap velük lehessen. Egyáltalán nem érdekli őket, hogy anya és apa a normális viselkedésen túl, most épp boldog-e, mert feltételezik, hogy igen. Ugyanakkor, ha anya nagyon szerelmes és boldog, de nincs mit enni, akkor nem mondjak azt, hogy: "megérte". Igenis a gyerekeket megviseli a válás, hacsak nem egy családját terrorizáló apáról van szó.

2015. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!