Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik (évfolyamtársam) és az ő barátnőivel jóba vagyok baráti szinten és megbeszéltük,hogy egyik napon majd beszélgetünk együtt ők meg az én haverjaim de hívják azt a lányt is aki bejön,de mindenki tud róla ,hogy ő nekem bejön és azért is szeretnék ezt,hogy kapcsolatba kerüljünk ,mivel még egyszer sem beszéltünk..Szóval a kérdés:hogyan viselkedjek?mit kéne tennem ahhoz,hogy bevágódjak nála? J9 beszélőkém van és ezzel nem lenne baj.
2015. márc. 4. 20:05
 1/1 anonim válasza:

Ha a beszelokeddel nincs baj akkor alapjaraton nyert ugyed van.:)

Dicserd meg de ne vidd tulzasba, legyel figyelmes (ez nagyon fontos), ha esetleg vele pont nem beszelget senki, akkor te beszelj hozza.Ez emberfuggo de szerintem ha ingben lennel az nagyon szexi lenne.:)Szoval az a lenyeg hogy legyel kedves, udvarias, humoros.De fontos hogy a humort se vidd tulzasba, nehogy azt higgye hogy komolytalan vagy.

Hat gyorsan igy ez jutott eszembe igy lany szemmel.:)

2015. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!