Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád az "álmod" egy újonnan megismert valaki miatt, vagy sem?

Figyelt kérdés
Külföldre költözés.
2015. márc. 5. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az álmod? Egyébként én nem adnám fel, és ha ilyet kérne tőlem az illető, akkor inkább hanyagolnám. De ha neked is szándékodban áll külföldre költözni, akkor menj az ismerősöddel és kint alakítsd úgy a dolgaidat, hogy ptt valóra válthasd az álmod. :D
2015. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Feladtam vágyaim, feladtam terveim, fontosabbak az elveim."


Én eszerint élek. Nem az a kérdés hogy feladnám-e az álmom valakiért, hanem hogy fel akarom-e adni.

2015. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha beleszeretnék. Egyébként meg is tettem. Úgy volt, hogy pár hét múlva költözök. De jött Ő. Lemondtam az egész dologról. Maradtam itthon. Persze alig hogy összejöttünk szét is mentünk. De nem bánom.
2015. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3,hogyhogy nem bánod?
2015. márc. 5. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érezném, hogy van értelme feladni,akkor igen.

És fel is adtam.

Én is külföldön szerettem volna élni, de a párom nem beszél nyelveket meg jó munkája van itthon.

Inkább itthon maradok azzal,akit/akiket szeretek, mint hogy kimenjek magányosan külföldre.

2015. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért bánnám? Kb. másfél hónapig a világ legboldogabb embere voltam.
2015. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Kizárt. Ha azért küzdöttem évtizedekig, nem fogom valakiért eldobni magamtól.
2015. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy külföldre költözöl, még nem lesz garantáltan jobb vagy boldogabb az életed. Ellenben rosszabb még lehet.

Viszont lehet, hogy az illető mellett megtalálod a boldogságot, esetleg később együtt kimentek, ha hajlik rá Ő is. Bárhogy is, szerintem külföldön sincs kolbászból a kerítés és egy szerető társ talán többet ér, mint a jobb anyagi színvonal.


24/F

2015. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges...


Te ilyen helyzetben vagy?

2015. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!