Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek vele? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nem rég ismertem meg, nagyon jól kijövünk és nagyon aranyos, csak az a "baj", hogy halláskárosult. Ha járnánk biztos, hogy ütköznénk nehézségekbe, ezenkívül tartok a körülöttem élőktől is, akik biztos, hogy kritizálnának a kapcsolat miatt. A jelbeszédet sem tudom, viszont már többet érzek a srác iránt, mint barátság. Mit tegyek? 18L
2010. febr. 14. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy vagyok vele, hogy ha tetszik, szimpi, akkor összejönnék vele, a jelbeszédet könnyen meglehet tanulni... bár a járáson gondolkodnék. én maradnék a barátságnál, mert a hallás sérűltsége a továbbiakban nehézségeket okozna, de ha szeretem és úgy gondolom, akkor ennyi áldozatot megér a dolog
2010. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha komolyan gondolod,és el tudod képzelni Vele az életed, és esetleg azt is,hogy valamelyik gyereked örökölheti,akkor tanulj meg jelelni.
2010. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ez örökletes is lehet?
2010. febr. 14. 19:27
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem igen
2010. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem 18 évesen még nem kell az életedet elképzelni vele(de ezt lehet csak én gondolom így)Egyszerűen jól érezni magatokat,ha örökre,akkor addig,ha csak néhány hónapig addig.

A halláskárosodásból meg egyetlen,ami eszembe jut,hogy hátrány,hogy nem tudtok telefonon beszélni.Gondolom szájról olvasni tud és beszélni is...Vagy nem?

Szerintem ez nem egy olyan dolog,ami nagy mértékben befolyásolhat egy kapcsolatot...

2010. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj bele ha te lennél az, akkor milyen lenne ha e miatt nem jönne össze veled senki, mert többet érez, de fél a felelősségtől. Ne habozz.
2010. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
nem hiszem, hogy örökletes lenne, ez máson múlik
2010. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

amíg a körülötted élőktől tartasz, hagyd

csak kínlódás lenne

a jelnyelvet egyébként meg lehet tanulni

2010. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Az érzelmeidre hallgass!

Én biztos hogy csak egészséges emberekkel kezdenék, mert a bilógiából adódó ösztöneim miatt, így érzem jónak. De ha te így érzed akkor tedd amit szeretnél és ne amit elvárnak.

2010. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Ajánlok neked 1 filmet nézd meg és megváltozol teljesen,és megtalálod benne a választ! privibe elküldöm a cimét
2010. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!